Sizinde anne ve babanız böylemi yoksa benimkiler fazla mı ilgili bence ailem işi abarttı?

yaklaşık 1 yıl önce anoreksia hastasıydım şimdi düzelmeye çalışıyorum ama annemle babam beni her aradıklarında yemek yedinmi ne yedin tekrar ye acıkırsı vs söylüyolar hatta annem beni geçen hafta gece beşte kaldırıp yemek yedirdi yaa inanabiliyomusunuz bazen yemek yemeyince annem ben öliyim zaten sen hiç bizi düşünmüyosun falan diyolar ben bıktım ya sizce nasıl davranmalıyım moralim çok bozuk?

0|1
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ne güzel la sevildiğini bil. : )

0|0
    0|0
    • Ama abartmadılar mı bazen babam sen yürüme bayılırsın falan diyo yaa o bırakıyo okula münübüse binmiyorum

• : ) Kötü bir şey değil bu ilerde eğer nasip olur da senin de çocuğun olursa sen de böyle davranırsın.

• Yok ben çocuğuma böyle hastalıklı muamelesi yapmam bence; teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• anne babalar candır uzmeyin onları yiyin yiyin :D

0|0
    0|0
  • İlgili olmasalar neden ilgilenmiyolar deriz üzülürüz. Hasta olduğun için ( Allah acil şifalar versin ) biraz fazla ilgililer ve de tedirginler , çok normal birsey. Moralini bozma ve seni sevdiklerini bil ve bunula mutlu ol ☺

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Seni senden cok düsündüklerinden öyle oluyor😄 Annemle yemek yemedigim icin kavga ettigimizi bilirim:)

Ac kalmamizi istemiyorlar. Ac kalmiyorum ama yinede😄
    Bak bir deri bir kemik kalmissin, yemek ye, ye dedigimde yesen nolur sanki:D
    Bu yasima gelmisim hala öyle:)

Sanada gecmis olsun bu arada:(

0|0
    0|0
  • Ailen seni sevdiği için yapıyo kızma onlara

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • Bence seninle yakından ilgilenen bir ailen olduğu için şükretmelisin

0|0