Hayatınızda kaç dönüm noktası oldu?

Hayatınızda kaç dönüm noktası oldu? Bunlardan kaç tanesini değerlendirebildiniz?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• 8 yaşında sünnetim.. (gülmeyin adamın canından can gidiyor)
    17 yaşında kız arkadaşımı toprağa vermem.. (Allah kimsenin başına vermesin..)
    18 yaşında ileride süreklilik haline gelecek yurtdışı seyahatlerine başlamam.. (ki ilk seyahatim savaş olmasına rağmen ıraktı)
    22 yaşında arabayla uçurumdan yuvarlanmam..
    26 yaşında 9 takla atmam..
    29 yaşında dedemi kaybetmem..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir kaç tane oldu. Değerlendirdiklerim de var elbet ama değerlendiremediklerim de olmuştur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aslinda her nefesim bir donum noktasi ya veripde alamazsam diyorum. Ama yasanmislik olarak

8 yasinda Amerikaya gidisim (en onemlisi)
    14 yasinda Turkiyeye donup sukredisim.
    17 yasinda tekrar Amerikaya gidip hayati birde tek basima ogrenisim. Ilerdeki hedeflerim icin azmedisim.

Sanirim gitmekle gelmek arasinda gecti tum hayatim ve bir suru tecrube edibnmekle gecti.

0|0
    0|0
  • 0 kanks

0|0
    0|0
  • Çok oldu :D

0|0
    0|0
  • ne dönümüm oldu ne noktam hayatım hep iki nokta şeklinde oldu ne olacağı belirsiz

0|0
    0|0
  • çokkk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sayamadım bende biraz çoktu o :)

0|0
    0|0
  • Henuz olmadı

0|0
    0|0
  • Kırıla kırıla kırıldığımı belli etmemeyi öğrendiğim güne kadar olmadı, aslına bakarsak o günden sonra da olmadı. Sadece o gün diyebilirm.

0|0
    0|0
  • hayatımın dönüm noktası fişne fişne suyu içtiğimdi

0|0
    0|0
  • 2 dönüm noktam var
    -7. sınıfta okulumu değiştirip en iyi arkadaşımı bulmam ve yeni okulum sayesinde iyi bir liseye yerleşebilmem , dolayısıyla lisedeki güzel hayatım, arkadaşlıklarım ve üniversite.
    -Lise 2 deyken hayatımın aşkıyla tanışmam ve içinde olduğum tüm zorluklardan beni kurtarması, hayata bağlaması.

0|0
    0|0
Yükleniyor...