Biriyle bir ilişkiye başladınız... Ondan sosyal medya hesaplarını kapatmasını ister misiniz?

Velev ki bir ilişkiye yelken açtınız... Onun sosyal medya hesabını gezdiniz ve çok aktif biri olduğunu, hep fotoğraf ve mekan paylaştığını gördünüz... Bu durum sizin üzerinizde nasıl bir etki bırakır? Hoşunuza mı gider yoksa derhal bu hesaplar kapat! Mı dersiniz?

Güncellemeler:
Ben istemem... Kıskanırım ben... O hesaplar ya derhal kapanmalı ya da o fotolar kaldırılmalı! Kendini yalnızca bana teşhir etmeli! Canına okurum!!! Ben buyum! Ya katlanır, ya da gider! Kafam rahat olacak... Sevmem ben öyle şeyleri!!!

0|0
23|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

• Ben istemem. Ama erkek arkadaşım benim ks'deki hesabımı kapatmamı istiyor, zaten buradan başka yerde de hesabım yok.

0|1
    0|0
    • Anladım... Face mace, intagram filan bunlara karşıyım. Ama twitter olabilir... Burası da pek müsait bir yer değil ya, kadınlara çok taciz ediliyor burada... Bence sen onu dinle ve kapat bu hesabını. :)

• bakalım belki de kapatırım :)

• bence kimse istemez cinsiyet ayrımı olmaksızın çünkü sosyal mdya çok boktan ve pislik bir ortam ciddi düşünen insanların böyle eylerle uğraşmaması lazım

0|1
    0|0
    • Bence de... Bir fotoğraf paylaşıyor, üniversiteden bilmem nerden bir arkadaşı çok güzelsin, beğendim, hep harikasın diyor... Bu ne len? Herif resmen iç geçiriyor... Olmaz! Medeni biriyim ama bu kadar geniş biri olamam...

• Hiçbir yere... Yorumların için teşekkür ederim.

• Benden böyle bişey istese yapmazdim o yüzden onada karismam lakin tutarlı şeyler paylasmasini isterim öyle kizlarlarla fotoğraf çekilip çekilip paylasamaz

0|1
    0|0
  • kapatmasını istemem ama şifreleri bende olmalı kontrol altında tutabilmeliyim kime ne yazmış ne beğenmiş onu kimler beğenmiş bilmem lazım

0|1
    0|0
  • iterim ilişkinin boyutuna göre.

0|1
    0|0
  • Öyle birşey demem söz konusu bile degil. Ben zaten onunla bir ilişkiye başlamışsam onu olduğu gibi kabul ederek başlamışımdır. Ondan bunu istemem haksızlık ve gereksiz

0|0
    0|0
  • Kapattırır

0|1
    0|0
    • Evet, işte bu! Kıskanacaksın sonuna dek... O ne öyle oradaydım, buradaydım filan?

• Bilemiyorum ya , kestiremedim şimdi :D Ama benim kıskançlığımı göz önünde bulundurursak sanırım kapat derdim.

0|1
    0|0
  • istemem heralde :D ama fenomense kapatsın

0|1
    0|0
    • Hahahah... :)

• en güzeli grubu sessize almak :D

• Yoookk... Bir daha kalkışmam o işlere. :)

• Istemem

0|1
    0|0
    • Bende istemem... O hesaplar ya derhal kapanmalı ya da o fotolar kaldırılmalı!

• hesabının şifresi elimde ise fotoğraflar ben tarafından sansür filtresinden geçiyorsa no problem

0|1
    0|0
  • Kiskanmam ama telefonu elinden dusurmeyen insanlara tahammülüm yok

0|1
    0|0
  • İstemem.

0|1
    0|0
  • Kapat demedim, demem asla. Ama takıntı gibi her saniyeyi eklemeye çalışması beni sıkar. Benle veya benden de öte çevresiyle ilgilenmesini, yaşamasını isterim.

0|0
    0|0
  • ne hoşuma gider ne de sert tepki veririm sürekli beraber olduğumuz fotolar
    bildirimler yapar olur biter :D

0|0
    0|0
  • Yok kapatsin istemem ama hesaplarinin sifresini alirim hosuma gitmeyen kiz tiplerini silerim sonra kullanabilir arkadas isteklerine ben bakarim ben kabul ederim boylece sorun olmaz o mutlu ben mutlu

0|0
    0|0
  • Yok demem ne yaparsa yapsin

0|0
    0|0
  • bana göre istediği paylaşımı yapabilir asla derhal kapat bu hesapları demem o da bana karışamaz bazılarını görüyorum şifresine kadar veriyolar, yok efendim erkekleri siliyolar falan olacak şey mi madem güvenmiyosun ayrıl o zaman (size demedim yapanları kastediyorum sonra yanlış anlaşılma omasın).

0|0
    0|0
    • Saygı duyuyorum... Mesela bir fotoğraf paylaşıyor, üniversiteden bilmem nerden bir arkadaşı çok güzelsin, beğendim, hep harikasın bebeğim diyor... Bu ne len? Herif resmen iç geçiriyor... Olmaz! Medeni biriyim ama bu kadar geniş biri olamam...

• orası ayrı bir konu ama benim hesabımda öyle sen harikasın bebeğim çok güzelsin falan diyen bir insan yer alamaz öyle yavşayan birinin huyunu az çok biliyodur sevgilin her önüne geleni kabul etmicek, ona karışırım. zaten paylaştığı fotoğraflarıda sadece arkadaşları görebilir o yüzden çokta sıkmam bunu demek istedim medenilik bir yere kadar orası da burası

• İki taraf da kapatacaksa olur.

0|0
    0|0
  • Fotograflarin icinde bende varsam sikinti yok :P

0|0
    0|0
  • Nasıl ne amaçla kullandığına bağlı

0|0
    0|0
  • Eğer ben kapaymiyor sam ondan boyle bir sey bekleyemem
    En azından hakkım yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yedirtirim o hesabi.. :-)

2|1
    0|0
  • Ergen kafası bunlar...
    Bu kadar çoluk çocuk olmaya, sapıtmaya ve saplantı yapmaya ne gerek var?
    Güvenmediğin bir insanla bir ilişkiye nasıl yelken açacaksın ki?
    Saçma olan şeyleri asla uygulamam.

1|0
    0|0
    • Sen uygulama birader... Senin bu yorumunla düşüncelerim değişecek değil. Yorum için sağol.

• Biraderiniz değilim!
      Ayrıca düşüncelerinizin değişip değişmeyeceğini de umursamıyorum. Bir soru sordunuz ve ben de yanıtladım. Hepsi bu...

• Aslında biraz fedakarlık yapmamız gerekiyor
    Bazı kızlar kız olmadığı halde erkek seviyorum diye kabul ediyorsa değer verdiği kadınada birşeyler yaptırmaya hakkı vardır.
    Diğer yandan birbirini seven insanların bunu daha düzgün bir dille konuşarak tatlıyada bağlanabilir.

0|0
    0|0
  • Yooo niye isteyim

0|0
    0|0
  • Gitmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...