3 gün önce tacize uğradım, etkisi hala devam ediyor. nasıl kurtulcam ben bundan?

3 gün önce tacize uğradım, etkisi hala devam ediyor. nasıl kurtulcam ben bundan?

2|0
9|27

En İyi Erkek Görüşü

• Güçlü olacaksın. Durumu kabullen ve bir daha aynı duruma düşmemek için daha güçlü olacağına dair kendine telkinler ver. Bak ne diyeceğim; şimdi biri seni apartman merdivenlerinde yakalasa boğazına bıçak dayayıp sana ''Bana oral yap yoksa keserim seni'' dese, sen ağlaya zırlaya kuzu gibi adamın dediğini yaparsın. Oysa güçlü ve kafası çalışan bir kadın ''Tabi neden olmasın'' deyip gülümser. Adamın fermuarını açar, aleti eliyle alıp 190 derece kıvırıp taşaklarını sıkar o arada bir eliyle bıçaklı eli kavrayıp adama kafayı atıp merdivenlerden aşağı yuvarlar sonra avazı çıktığı kadar bağırıp polis çağırır. Çaktın mı köfteyi güçlü olllllllllll

1|0
    0|0
    • iyi gaz veriyon sende nası yapsın mayi tahi şampiyonu değil bu kız

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• Adınıza üzüldüm ve geçmiş olsun. Keşke o anda o kişiyi ihbar etseydiniz ya da en azından birine bu durumu bildirseydiniz.
    Her neyse...
    Öncelikle, evet çok çirkin ve iğrenç bir durum bu! Ama, suçlu olan siz değilsiniz. Bu yüzden canınızı sıkmayın.
    İlaveten dünya üzerinde bu türden bir yığın insan kırıntısının olduğunu kabullenin ve bunun karşısında güçlü durun! Kendinize yüklenmek, canınızı sıkmak, kafanıza takmak veya moralinizi bozmak hiçbir şeyi değiştirmez aksine daha da kötü olursunuz.
    Eğer bunlara rağmen atlatamıyorsanız en yakın zamanda psikolojik destek alın.

2|1
    0|0
  • Harun abi ava çıkmış , şimdilik iki pembeliye hulyalarını anlatacak görünüyor...

0|0
    0|0
  • Tacizin cinsi nasıldı bilmeden etkisinin nasıl olduğunu ve giderilmesini söylemek zor..

0|0
    0|0
  • Çok kafana takma. Ayıbı yapan sen değilsin şerefsizin biri. Utanması gereken varsa odur sen değilsin. Eğer başına böyle bir şey geldi diye seni yargılayacak olanlar varsa onlar da ayrı bir ahlaksız şerefsiz zaten

0|0
    0|0
  • onu şikayet ettiniz mi

0|0
    0|0
  • Niye sessizce kabullendi yosun iz anlamam ki

0|0
    0|0
  • ben 1 günde atlatmıştım bilemiyorum size allah kolaylık versin kardeş

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • unutursun çocuğum takma kafaya

0|0
    0|0
  • neden o kişiden şikayetçi olmadın güzel kardeşim?

0|0
    0|0
  • Gecmiş olsun

0|0
    0|0
  • Sen ciddi misin şaka mı yapıyorsun ya? Öyle şey mi olur. Senin hiç bir şey yapmana gerek yoktu taciz ediyo diye bağırsaydin onu pert ederlerdi zaten

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun cok uzuldum ne oldu ki

0|0
    0|0
  • taciz mi tecavüz mü polise gittin mi şikayetçi oldun mu

0|0
    0|0
    • taciz, hiç bişey yapamadım

• yok tanıdık değil, dolmuşta

• geçmiş olsun kardeşim ama sesini çıkarmalıydın sen sesini çıkarmadığın için özgüveni gelmiş allah yardımcın olsun ben öyle bişey göreyim o adamı komaya sokarım dolmuşta insanımız enteresan

• soru sormayarak

0|0
    0|0
  • Güçlü ol

0|0
    0|0
  • Bugün seni taciz eden sikayet etmedigin icin yarın baskasına tecavüz eder

0|1
    0|0
  • ne oldukı

0|0
    0|0
  • Ne olduğunu söylesene bir
    Önceeee

0|0
    0|0
  • Şikayet et

0|0
    0|0
  • Nasıl oldu anlatmak istermisin

0|0
    0|0
  • Kafanı başka şeylerle meşgul et

0|0
    0|0
  • şahidin varsa polise git.

0|0
    0|0
  • Minecim sikayet et bence yasin kac bilmiyorum ama sana sahip cikacak biriyle evlen unutursun

0|0
    0|0
  • ne tür taciz kim tarafından nasıl

0|0
    0|0
  • Tacizin boyutu nedir... Gerekirse uzman yardımı alabilirain

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...