Türkiye'de kadın olmak zor mu ?

Türk mılletı olarak töre örf ananelere baglıyız ama kadınlar hayatmızın her kısmında var ve bunu kabullenmelıyız. Türk kadınlarına soruyorum türkiyede kadın olmanın zor yanları nelerdir?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Bir sürü kendini bilmez içen sıçan yüzünden karanlık çökünce dışarı çıkamayız çıkarsak da içimiz rahat olmaz şort giysek bacım oluruz kısa etek giysek kaşar oluruz pantolon giyer uzun etek giyeriz Kezban oluruz ya ne yapsak hep bir kusurumuz olur millete göre...

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çok zor be kardeş , bak ben erkek halimle şunu gördüm ki bir kere bizim memlekette kardeşim çok. Yolda gördükleri biraz güzel bir kadına hemen ırıspı gözüyle bakıyorlar. Tamam kadın belki mini etek giymiştir ya da o kadar dar bir tayt giymiştir ki mının yanakları baklava gibi ortaya da çıkmış olabilir. Ancak şöyle bir şey var ki bu memlekette otobüse binerken besmele çeken mini etekli kadınlar da var. Hele hele bir kadın dul kalmışsa Allah muhafaza. Ne kadar çar çakal varsa kadına musallat oluyorlar. Çünkü bizim ülemizde dul kadının çok ateşli ve erkek düşkünü olduğuna dair sapıkça bir görüş var. Sen kadın olda bu kadar çakalın arasında ayakta durmaya çalış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hayatta kalmayı başarabilmektir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hayır pikachu

0|0
    0|0
Yükleniyor...