Mahkemeye başvursam kaznaırmıyım?

18 yaşındayım. Basit kız kavgalarından birini yaşadım size ufak bir özet geçeceğim bu kızla davamız eskiye dayanıyor ve kızın deli raporu var tecavuzden kurtulduve haberlere çıktı tecavuz dedıgımde zorla değil evli bir adamla buşup gece dısarı cıkıyor ve içiyor yanş bildiğiniz yollu neyse geçmişte bana çok büyük kazık atmıştır fakat buna karşılık hiç bişey yapmadım okulda benım arkadaşımla ufak bir meseleden tartısma cıkıyor ve bu kız arkadasımın sacına yapısıyot tabı bende buna karşılık bende bu kızın sacına yapıstım ve benıö olayla hıc bır alakam yok sadece hem gecmısten sınırım hemde arkadasıma vurmasının verdıgı sınırle yaptım bunu. Dısıplınler felan derjen bız haklı cıktık meger kızın psıkolojısı cıddi anlamda bozukmus kavgadan sonr akendını asmış kesmiş. Kız bızı gorunce hıc suratıı donupte bakmazdı. Neyse bugun yolda gıdıyorum bunlard auc kısı gelıyorlar kız bana baktı guldu ablasından cesaret aldı heralde ne bakıyon sen dıyınce oda ne dıyon sen dedı kavgaya gırdık uc kısı vurdular bana bende baya vurdum kıza sonra bu kız telefonumu yerde gordu ututtu bılerek yrre attı ve kırdı. Ben bunu ılk gormeıdm eve gelınce faek ettım gerı dondum eclerıne gıttım ve bunu yaptıracaksın dedım bı ton bahane empatı olaylarına gırdıler tekrar kavga cıkıyordu hatta ablası benı haklı buldu olayı toolamaya calıstı ama kardesını de satmak ıstemedı gıbı neyse yaptırmayacaklarını soyledıler. Bende arkadaslarıma polıse okula vs her sekılde bu kıza karsılık vermeyı dusunuyorum. Aslında alsa boyle seyler egırmem hep cocujluk oldugunu dusunmusumdur ama ıstıyorumkı bı skeılde bedelini odesin. Mahkemeye versem sızce ne olur

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• maaşallah sitedeki her kızda 18 yaşında hahahahaha

1|0
    0|0
    • Fıkır almaya calısıyorum suradsurada. Sorf yorum yapmak ıcın sacma salak seyle ryazmak zorunda degılsın

En İyi Kız Görüşü

• kızın raporu vrsa kafadan çatlaksa mahkemeyle uğraşma o kazanır bu durumda.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hiç bişi olmaz. Mahkeme üç beş yumrağa tokata mı bakacak :)

Olur böyle şeyler 1 haftaya herkez unutur.

0|0
    0|0
  • büyük ihtimalle kazanabılırsın ama kendını iyi savunman lazım

0|0
    0|0
  • En nefret ettiğim şey kız kavgaları. Abi kavganız bile karmaşık. Erkeklerde ; yan bakmış dayak. Basit. Atan memnun yiyen memnun...

0|0
    0|0
    • Abi ben yaşıma gore olgun bı kızım bız sevıyoruz dıyemı yapıyoruz hele ben asla boyle seylere gırmem ama uc kısı gelıyorlar napayım durup vurmalarını mı ızlıyım

Kızlar Ne Diyor 4

• Tanık yoksa bı halt cıkmaz ama sen yınede sıkayet et ugrassın dursun mahkemelere gıde gele aklı basına gelır belkı

0|0
    0|0
  • arkadaşların şahitlik yapıcaksa kazanabilirsin

0|0
    0|0
  • Ne özet ama off

0|0
    0|0
  • Okumadim cok uzundu ama raporu varsa hic bisey olmaz.

0|0
    0|0
    • Onun olabılır ama uc kısı vurdular ve ıkısının yok

• raporu olan kizin ceza ehliyeti yoktur raporundan dolayi. Ama diger iki kiz denetimli serbestlik alir sabikalari yoksa. Ama varsa ya para cezasi ya da hapis ama genelde para cezasi veriyolar

Yükleniyor...