Nedir hayatın beni yalnız bırakma uğraşı?

Ilk sevdiğim daha doğrusu sevdiğimi sandığım kişiye en yakın arkadaşım aşık olduğu için yanaşmamıştım liseye geçtik 3 sene boyunca tek bir kişiyi sevdim ama çok tipsizsin o zamanlar açılamadım yine en yakın arkadaşım aynı kişi onunla beraber oldu her gittikleri yere beni de sürüklediler bu acı olay yetmezmiş gibi hep yanlısında durmak zorunda kaldım zar zor kendimi bu aşktan kurtardıktan donra yeni birini sevdim 1 sene bu sefer de akrabalardandı açıklamadım ama kuzenimle nişanlandı yine bir yıkılma karşı karşıya kaldım en son sevdiğim kişiyle 2012 yılında tanıştık o zamandan beri seviyorum tam açılacakların başka biriyle olduğunu öğrenmiştim o günden beri yanıyorum sırf belki onu unutturacak biriyletanışırım belki diye 2. Üniversiteye başladım her gelen kanka diyor kimse bana o gözle bakmıyor daha önceden böyle değildi şimdi niye böyle oldu bilmiyorum 😔 hep çiftlerin içindeki aşk acısı çeken tek sap olmakla sınanıyorum neden 😢😢 çirkinsin demeyin değilim ve ne olur dini yorum yapmayın artık dinden buzı gibi soğudum

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Fena talihsizlik

0|0
    0|0
  • Ne diyim bilemedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...