Yemeği aşırı kibar yiyenlere ayar oluyorum, bir ben mi böyleyim?

Yani yemek yerken mağara adamı gibi yemekte yanlış birşey ama çok kibar yiyenlere daha çok ayar oluyorum ben, yav öyle insanlarla oturunca doğru dürüst yemek yiyemiyorsun, ota b. ka bıçak kullanmalar felan yav ben normalde masaya bıçak bile koymam,çatal bıçak her şeyi halletmeye yetiyor, veya kibar yiyecem diye çok yavaş yemeler felan, en son misarfirliğe gittiğimde tavuk budu çatal bıçakla yiyorlardı ya hadi göğüsü felan anladımda, tavuk budu çatal bıçakla yemek nedir arkadaş al eline ye

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kibar yiyenlere ayar olmam da ben pek kibar yemem 😄 bıçak kullanmam çok gerekmedikçe 😄 çatal da kesiyor bazı şeyleri 😄 çatalla pilav yemem 😄 kaşığa daha iyi geliyor 😄

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen elinle hapur hupur yediğinde de onlar ayar oluyordur.
    Sana göre rahatı, doğrusu, görgü kuralı odur, onlara göre de odur.

0|1
    0|0
    • Doğrusu benim yaptığım şekide, onun dışında her şey yanlış, aksini iddia edene dalarım

• Genelde bazılarının rujum çatala kaşığa bulaşmasın diye ağızlarını garip şekillere sokarak yemek yemelerine hele o çatalı dişe temas ettirerek yiyenlere sinir olurum. Sil rahatça ye ve yine tazele 😒

0|1
    0|0
  • bende ayar oluyom ya evdeyken ayı gibi yiyen arkadaşlarım farklı ortamlarda nazikleşiyolar anlamıyom ya

0|1
    0|0
  • Et, balık, kelle.. bunlar yenir elle. Onun dışında kibar olunmalı tabii :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Evde kimse yokken o tavuk budunu avuçladigim doğrudur ama başka biri varsa görgü kuralları gereği çatal bıçak kullanmak gerek.

0|1
    0|0
    • Öylede kardeş, çatal bıçakla yenilmiyor ağa alışkın olmadığım için😀

• Ahaha :D doğrudur kardeşim. O zaman evde yemek yerken al çatal bıçağı alıştırma yap kibar ol :D alışırsın öyle

• Dimi
    Sogani bir yumrukla ikiye bölüp cucugunu yemek varken neden kesip getirirler

0|2
    0|0
Yükleniyor...