Görgüsüz arsız akrabalar?

Arkadaşlar 18 yasindayim. Bu sene ailemden ayri bir yeri kazandim, sehir disinda okuyorum. Baya uzak mesafe olarak. Aylar sonra ilk defa ailemin yanina geldim, mutluydum tabi, Evimiz 2 arti 1 kutu gibi. Benim odam bile yok, salonda yatiyorum siz dusunun. Uzun aradan sonra geldim ve gelmemle akrabalarin benimle ayni gun yatiya geleceklerini ogrendim, geldiler de. Ustelik benim bugun gelecegimi bile bile babam cagirmis ya nasil bisey bu aklim almiyo benim insanlar ne kadar gorgusuz ya!! Gece yatacak yerim olmadigi icin yerde halinin ustunde yattim rahat olmadigi icin butun gece uyuyamadim, utanmadan bir de soruyolar nasil iyi uyudun mu diye!! Hala bizdeler, Annem cok pasif bir karakter gikini cikaramiyo ama o da cok rahatsiz. Ben karisinca dayak bile yerim o kadar dominant evde babam! Bu da yetmezmis gibi cok sevgili akrabalarimiz 3 hafta sonra bir daha yatiya geleceklermis simdiden rezervasyon yaptirdilar ve ben o hafta evdeyim, vizelerim bitiyo cunku bunu da biliyolar ustelik! Yok mu bunlardan kurtulmanin yolu gercekten sinir hastasi oldum ayrica evleri sehiricinde bizim eve sadece 40 dk uzaklikta otobusle bile sehir disindan. gelmiyolar yani!! Nasil kurtulucam bunlardan aynisini yasayan var mi?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şu an ege üniversitesi tıp fakültesi 2. sınıf ogrencisiyim. Ailem hatayda bende evinden uzaktayim. gecen eve gittim 2+1 evimiz var 3 dayım 2 teyzem ve eşleri, çocukları 2 günlüğüne yatılı kalmak için geldiler. ayni durumdayız. nefret ediyorum inan hepsinden

0|0
    0|0
    • Hemde oyle boyle degil salona gidip bagirip cagirmamak icin zor tutuyorum kendimi o kadar sinirliyim!!

En İyi Kız Görüşü

• Misafirlerde degil babanda suç.

0|0
    0|0
    • Yok çok görgüsüzlerdir evet babamda da var suç ama insanlarin kendi akli da var. Biz gelmeyelim diyebilirler. Her hafta arayinca babam mecbur davet etti ama kendi akrabasi oldugu icin tek laf soyletmez😞

Erkekler Ne Diyor 4

• hiç sevmem akrabayı

0|0
    0|0
    • Bende okuldan mezun olup ayri eve cikarsam hepsiyle bagimi koparmayi dusunuyorum o kadar biktim

• Knk bize gelenler 1 2 gun durup gidiyolar evden kovmasi kolay degil de onlarin yaptigini aa hala biliyomusun de bizim bu halanlarinin yaptigini baska bir aile gibu soyle alinmazlar veya anlamazlarsa artik yuzsuzluk

0|0
    0|0
    • Hiiic ustlerine alinmazlar. Bu sene kardesim sinava girecek cocuk ders calisamiyor. Annem bilerek sinava az kaldi felan diyor banamisin demiyolar ya 3 hafta sonra gelecekler, rezervasyon yapildi babanin akrabasi olunca tek laf yok, anne tarafi olsa kapidan iceri. giremezler!!!

• Valla yapcak bisi yok knk ne diyim :/ :S

• kal okudugun yerde, niye bu kadar kendini strese sokuyorsun ki

0|0
    0|0
    • Sende haklisin ama annen uzulunce icin rahat edermiydi? Annemin uzuntusunu gormek istemiyorum daha fazla

• elbet etmezdi ama annende senin üzülmeni istemezdi

• Abin filan varsa akrabalarinin ustune yurusun bir daha eve adimlarini atmazlar :))))))))))

0|0
    0|0
    • Yok en buyuğu benim abim olsada yüruyemez bir babam var gorsen aklini oynatirsin dhdjdj

• O zaman evde pislik cikaracaksin :sssdd ben senin abin olsam babani hizaya getirirdim hshagagaga

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...