Görgüsüz arsız akrabalar?

Arkadaşlar 18 yasindayim. Bu sene ailemden ayri bir yeri kazandim, sehir disinda okuyorum. Baya uzak mesafe olarak. Aylar sonra ilk defa ailemin yanina geldim, mutluydum tabi, Evimiz 2 arti 1 kutu gibi. Benim odam bile yok, salonda yatiyorum siz dusunun. Uzun aradan sonra geldim ve gelmemle akrabalarin benimle ayni gun yatiya geleceklerini ogrendim, geldiler de. Ustelik benim bugun gelecegimi bile bile babam cagirmis ya nasil bisey bu aklim almiyo benim insanlar ne kadar gorgusuz ya!! Gece yatacak yerim olmadigi icin yerde halinin ustunde yattim rahat olmadigi icin butun gece uyuyamadim, utanmadan bir de soruyolar nasil iyi uyudun mu diye!! Hala bizdeler, Annem cok pasif bir karakter gikini cikaramiyo ama o da cok rahatsiz. Ben karisinca dayak bile yerim o kadar dominant evde babam! Bu da yetmezmis gibi cok sevgili akrabalarimiz 3 hafta sonra bir daha yatiya geleceklermis simdiden rezervasyon yaptirdilar ve ben o hafta evdeyim, vizelerim bitiyo cunku bunu da biliyolar ustelik! Yok mu bunlardan kurtulmanin yolu gercekten sinir hastasi oldum ayrica evleri sehiricinde bizim eve sadece 40 dk uzaklikta otobusle bile sehir disindan. gelmiyolar yani!! Nasil kurtulucam bunlardan aynisini yasayan var mi?

0|0
15

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...