Sizce ne yapmalıyım?

Arkadaşlar sırf bu soru için k. s ru açtım çünkü Yardımınıza ihtiyacım var. 7 aylık evliyim gurbetteyim. Eltimle hiç anlaşamayız geldiğimden bu yana. Bana yapmadığı birşey kalmadı. Aynı evde kalıyoruz kaynanam kayınbabam eltim kocası çocukları ben ve eşim. Aslında eşimden de şüphelendiğim oluyor Eltime baktığını falan görüyorum sanki beğeniyor onu hissediyorum eltimde boş değil hal ve hareketlerinden anlıyorum. Evde psikolojik sorunlar yaşıyorum sorunlar bitmiyor hem bekarken çektim şimdi de evliyken çekiyorum. Eltim hiç iyi insan değildir çocuklarına bakmaz etmez kocasıyla pek ilgi yoktur görünürde yanımızda çok iyiler. Kaynım eltimin korkusundan benimle konuşmaz etmez ama eltim evde olmadığı zaman şakalaşır eder ama son zamanlarda dokunarak şakalaşır oldu gözlerimin içine bakar oldu. Oramı buramı falan cimcikler oldu. Artık dokunarak hareketlerde bulunuyor. Görümcemle aram iyidir sizce bu durumu görümceme anlatayım mı ne yapayım inanır mı. Kocamı seviyorum severek kaçarak evlendik bu durumdan çok rahatsızım Kaynım ne yapmaya çalışıyor bilmiyorum. Kendisi 30 yaşında. Yardım edin sizce ne yapmalıyım?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Uzak dur mesafeni koy daha da yanaşmaya kalkarsa görümcenle konuş

0|0
    0|0
    • Görümce yanlış anlar mı ki ben yabancıyım o abisi

• Görümcem evli kimse yokken yapıyor bu hareketleri

• Uzak durmaya çalış şakalasma o varken onun olduğu odaya filan girme yanına cagırırsa işim var de tersle daha da üstüne gelirse görümcene anlat abiside olsa seni biliyor

Yükleniyor...