Kapalı biriyle mi yoksa açık biriyle mi evlenirsiniz erkekler? Kızlar sevdiğiniz kişi kapan dese kapanır mısınız?

Kapalı biriyle mi yoksa açık biriyle mi evlenirsiniz erkekler? Kızlar sevdiğiniz kişi kapan dese kapanır mısınız?

0|1
26|20

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kapalı bir kızla evlenmek her zaman tercihim sebebi çok. Açık bir kızdan etkilenmedim şuana kadar ha diyelim etkilendim kapanmasını isterim yok derse kısmet değil deyip mevzuyu kapatırım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Din Allah ile kulu arasındadır , sevdiğim kişinin kapanmamı istemesi sonucu hapanmam yani şöyle bir durum olmuş oluyo Allah okadar ayet gönderiyo ciddiye almıyosun ama sevgilin dediği için kapanıyosun ne kadar doğru bilemiyorum önemli olan bunu isteyerek inanarak Allah için yapmak. Ha sevgilim bana yol gösterir beni bu konuda bilgilendirirse ve bende gerçekten istersem kapanırım.

0|0
    0|0
  • Bir insanın açık veya kapalı olması kendi bileceği iştir eşi de babası da buna karışamaz ki açık veya kapalı olmak namusun göstergesi felan da değildir namus da din de insanın içindedir

1|0
    0|0
  • Her şey kapanmak mı? Üstü minare altı kilise olan ne kadar çok kız var bilmem anlatabildim mi? . Park köşelerinde yemedikleri kalmıyo çoğunun. Açık kızlar, kapalılara nazaran daha namuslu bence. Kapancaksam Allah için kapanırım erkek için diil ama kapanmayı düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • Kapanmam

1|1
    0|0
  • Erkeğin tesettürü göz kapaklarıdır
    Bende kapalı erkek istiyorum.

4|0
    0|0
  • kapanmam

0|0
    0|0
  • Ne yani Kezban çirkin zayıf şişko şekilsiz simetri derken sıra kapalı açığa mı geldi aferin size bu soruyu soran akılı da alkışlıyorum 👏

0|0
    0|0
  • bazı erkekler açık kızlarla gezer, yatar ondan sonra iş evlenmeye gelince ''kapan'' der. e kardeşim kapalı biriyle evlen o zaman. kimse kimse için kapanmasın. ben sırf biri istedi diye kapanmazdım.

0|0
    0|0
    • Açık kızla çıkmam nişanlanmam evlenmek istemem şahsen. d

• Kimse için kapanmam asla

0|0
    0|0
  • Sirf o dedi diye kapanmam. Ne anlami kalir ki sonra? Kalpten isteyerek kapanmali insan.
    bende kapanmayi dusunuyorum ilerde.

0|0
    0|0
  • Kimse için din veya tip değişikliği yapamam. Aptalca.

0|1
    0|0
  • Oyle kapanmanin ne anlami var. cok sacma

0|0
    0|0
  • Kapanmam..

0|0
    0|0
  • kapanacksam sadece kendi isteğimle kapanırım

0|0
    0|0
  • eşim istediği için kapanmam kendim istemedikçe

0|0
    0|0
  • Onun için kapanmazdım😒

0|0
    0|0
  • Olabilir düşünmem gerekir o zaman

0|0
    0|0
  • sevdiğim kişi için kapanmam sadece içimden istersem kapanırım bence yanlış birşey

0|0
    0|0
  • Kapanirim kimsenin demesinede gerek yok icimden gelirse kendimde kapanabilirim

0|0
    0|0
  • Evlenmem için kapanmam gerektiğini söylediler, kabul etmedim.

0|0
    0|0
  • kendim istiyorsam ve inancim icin kapanirim erkek icin degil

0|0
    0|0
  • Kapanmam

0|0
    0|0
  • Ben zaten kapanmak istiyorum sorun olmazdi onun demesine dahi gerek kalmazdi

0|0
    0|0
  • Ben kapanmayi dusunuyorum sevdigim kapan dese su an kapanirim valla cinku neden kapanmiyim😂😂

0|0
    0|0
  • Bazi kizlar kapanmanin onemini bilmedikleri icin konuyu baska yerlere cekmisler baba ya da erkek arkadas degil allah kapanmamizi emrediyo kapanip her halti yiyenleri goz onune atarak acikligi savunamazsiniz tabi ki kimse her kapali namusludur diyemez ya da aciksa namussuzdur diyemez ama kapalilik gerekli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• turkiyeninkurtulusu.files.wordpress.com/.../1.jpg
    buda kapalı heralde tam itirak edemedimde karakteri iffetli olsun gerisi o kadar mühim olmaz heralde

0|0
    0|0
    • Kapalı değil mi kapanmak mahrem kısımları kapatmak oluyor 28 yaşında bunu anlamamış iseniz bundan sonrada anlamazsınız.

• Açık olsun

1|0
    0|0
  • Kapalı daha doğrusu tesettürlü birisiyle evlenirim. Açık, tesettürsüz birisine yaklaşmam bile çünkü tesettür Allah'ın emri.

0|0
    0|0
  • kapalı açık ayrımı yapmıyorum. aklı önemli benim için.

0|0
    0|0
  • sevdiği için kapanmasın.. kapanmak Allahın emri çünkü.. niyeti Allah için örtünmek olmalı sevdiği için değil.. evleneceğim kişinin kapalı ya da açık olması önemli değil

0|0
    0|0
  • Anlaşabildikten sonra önemi yok. Ama kapalı olmasını isterdim.

0|0
    0|0
  • Konu kapalı veya açık olması değil insan olmasi önemli ayrıca ben istedim benim ailem kapalı diyede kapanacaksa önce bir avukat tutmasını söylerim 😆😅

0|0
    0|0
  • kapalı ilk tercihim olur ama önemli olan karakteri gönlü

0|0
    0|0
  • Kapalilar içten pazarlıklı ve fesat oluyor o yüzden açık

2|0
    0|0
  • Açık kapalı olması değil insan olup olmaması önemli

0|0
    0|0
  • ilk tercihim kapalı olması.

0|0
    0|0
  • tercihim açık olmasıdır
    kapalı ise de açılmasını isterim

0|0
    0|0
  • açık briyle. kapalıdan çekinirim güvenemiyorum şahsen

0|0
    0|0
  • Teseddürlü isterim ama zorlamam kapan diye kendi içinden geldiği gibi olsun

0|0
    0|0
  • Benim için insan olması önemli

0|0
    0|0
  • Kendi bilirb

0|0
    0|0
  • adam olsun kapalı açık farketmez

0|0
    0|0
  • Her yeri kapali

0|0
    0|0
  • kapali olsa daha iyi olur ama tanimam lazim pek guvenilir gelmiyorlar bana nedense

0|0
    0|0
Yükleniyor...