Adanalılar böyle mi :) ?

Fotodaki kişiyi tanıyamadıysanız söyliyim. Adanalı 4 kez hacca giden gaspçı :D

Hep böyleler mi :/

Adanalılar böyle mi :) ?

• Evet böyleler
    61% (17)58% (18)59% (35)Oy Ver
  • Hayır değil
    39% (11)42% (13)41% (24)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
11|20

En İyi Kız Görüşü

• tüm adanalılar böyle inanmıysan aha dayıya sor

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Evet çoğunluğu böyle heryer poşa tırnakçı gaspçı kaynıyor

0|0
    0|0
    • Yüreğirde bunlardan çok var adanaya bir gittim evlerin ikisi kapısı var dışarıdaki kapıyı demirden yapmışlar ve dışardan bakan içeriyi göremiyor ama içerdeki görüyor hemde hırsızlığa gaspa karşı ev sahiplerini korumak için önlem almış adananın en güzide semtinde uygulanıyor
      Kızlara oğlanın tipe bak 😄😄

• Ön yargılı insanlar ölsünler yaaa
    Birincisi bu çocuk adanalı değil, olay adanada yaşandı ki bende geçen gün trafikte denk geldim bu çocuğa, ama bir kişi için bütün bir memleketi yargılamak neyin kafası çok merak ediyorum :D

0|0
    0|0
    • Tamam kardeşim eyvallah madem öyle diyorsun peki bana bunu açıklarmısın bütün adanada bu uygulanıyor evlerin ikisi kapısı var dışarıdaki kapıyı demirden yapmışlar ve dışardan bakan içeriyi göremiyor ama içerdeki görüyor Büyükşehir Belediyesi hırsızlığa gaspa karşı ev sahiplerini korumak için bunu yasalaştırnış hemde adananın en güzide semtinde bile uygulanıyor madem senin dediğin gibi belediye neden buna gerek duymuş 😊

• Önce konuşuyorken seviyeyi koru terbiyesizleşme benim bulunduğum şehirde yok türkiye'de aşağı yukarı her yeri gezdim hiç birinde böyle bir uygulama yok
      Benim gördüğüm kapıda bu değildi ayrıca çelik kapı ile demir kapıyı ayırt edemiyorsan senin sorunun benim yaşadığım şehir dahil türkiyenin hiç bir vilayetinde çelik kapı ile demir kapı aynı anda değil eleştiriye kapalı tahammülsüz tavrın ve uslubünuz ile seviyenizi belli etmiş oldunuz bu tavrınız ile
      Zira bir dönem orada bulundum ve adananın nasıl bir yer olduğunu çok iyi biliyorum ziyadesiyle uslubünuz ve seviyesiz tavrınız beni şaşırtmadı açıkcası

• @NesliTükenmişErkek Sen hergün buulnduğun şehirle ilgili olumsuz, kötü söylemlere maruz kalmıyorsun. üslubumu bğeenemdin mi? çokta fi fi yani.

• babam: oğlum nereye gıdıyosun?
    ben: gasp yapıp ayetel kürsi satcam gurban olduğum aha anneme sor :D
    şansını s. kem

0|0
    0|0
  • adanalı kızlarda sıkıntı var biraz açıkcası bence.

0|0
    0|0
  • Bilmem adanalı tanımıyorum

0|0
    0|0
  • Bizde mi ayetel kursi satalim napalim

0|0
    0|0
  • Boyle asjsj

0|1
    0|0
  • La bu Mersin e de geldi fotomuz bile var bununla dayi bir tantuni ismarlasana demişti foto çekildikten sonra :)

0|0
    0|0
  • her şehirde bu tipler var adanadakiler daha meşhur.

0|0
    0|0
  • çocuğa bak mk şansa bak ya. s

0|0
    0|0
  • 4 kere haça gittik geldik aha dayiya şöyle. Bu tirrek ide fenomen edecekler açın köksal babayı izleyin

0|0
    0|0
  • Bunlar grupta yapmıştır

0|0
    0|0
  • Adamdaki sükseye bak..

0|0
    0|0
  • Adanadan bu yuzden kaçtım malesef böyleler :D

0|1
    0|0
  • 2 gün önce gördüm yolda hiç böyle değildi tipini s. ktgm 😂😂

0|0
    0|0
  • tiplere bak çay demle :D

0|0
    0|0
  • hayır değil

0|0
    0|0
  • tavsanlı kız :D

0|0
    0|0
  • Değildir

0|0
    0|0
  • Hayır değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Benim sevgilim de Adanalı hiç böyle değil 😂

0|1
    0|0
    • @kurubaklava sen de mi Adanalıydın :DD

• @NesliTükenmişErkek valla Adanadan soğuttun beni :DDD

• Benide soğuttular eskiden çok severdim her sene giderdim havası suyu palmiye ağaçları güzel bir şehir tek eksiği denizi yok baraj var işte birde yemyeşil çukurova bir dönem yerleşmeyi düşündüm ama ama insanında iş yok illallah delirttiler 😄😄
      Esnaf bile şikayetçi idi bunların yüzünden işimiz aksıyor demişti Allahtan Carrefour falan varda biraz düzeldi buralar demişti

• O kızın çorap ne öyle ya

1|0
    0|0
  • aha amcaya sor

0|0
    0|0
  • bilmiyom knki adanalı deilim ama bir arkadaşım adanalı ve hiçte öyle değil :D

0|0
    0|0
  • hahasfdh abi bu ne

0|0
    0|0
  • Bilmem @Coolumsu ya sormak lazım :D

0|1
    0|0
  • Tabiki değiller neden Adana'lıları bir kesime göre böylelerine göre yani bunlara bakıp öyle karar veriyorsunuz gerçekten yazık ya gülesim geliyor adanalılar böylemiş tabi canım tabi ne demezsin.

0|0
    0|0
  • @kurubaklava ezber bozmaya gelsene şuraya bir saniye 😇

0|0
    0|0
  • Evet geneli böyle. Adanalıyım

0|0
    0|0
  • Adana mersin kaç kaç ön yargılı olmam ama pisliklerin çoğu oralardan çıkıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...