Ne oldu cansel masummuymuş?

Bugün mahkemesi vardı öğretmenin, Duruşmada öğretmende, sınıf arkadaşlarıda ifade vermiş. Öğretmen : '' Canselle ilişkiye girdik, ben çok tedirgindim ama o çok mutlu kaldı, yaptıktan sonra kendimi suçlu hissetim ona biraz ara verelim dedim, ama o bana kızdı ve ayrıldık., İntihar ediceğini hiç düşünmemiştim.. Benden doğum kontrol hapı istedi götürdüm, Düzeli bir ilişkimiz vardı ''.. Demiş.. Arkadaşları ve canselin telefonuda düzenli bir ilişki olduğunu ortaya koyuyo., İnanmayanlar haber sitelerine tek tek baksınlar...

Ulan Senin ne işin var evli barklı öğretmeninle madem. Tamam öğretmende şerefsiz reddedebilirdi. Ama Sen neden yaptın, bide gelip burda Masummuş gibi tecavüzmüş gibi anlatıyorsunuz..

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hemcinsin oldgu için mi savunuyorsun ne olursa olsun 16 yaşında bir ergen duygu yoğunluğu fazla karışık Allah başa vermesin

0|0
    0|0
    • 16 yaşında değil 18 yaşını oldurmasına 1-2 ay varmış hemen küçültme. Hemcinsim diye savunmuyorum suç ikisindede var. Ama artık korkar oldu insan Şu an sen bana ilişki teklif etsen belki tecavüzcü tacizci diye iftira atıp hayatımı karartabilirsin, Yok yok kadınlardan uzak durmak en iyisi.

• 18 yaşla 30 küsür yaş kafası aynı olur mu? ?

• 😠😠😠😠

• Doğru öğretmen zaten evet tecavüz ettim bana en yüksek cezayı verin hakim bey diyecekti, kesin kız istemiştir doğrudur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...