Neden erkekler günü yok?

Yoksa zaten yılın 364 günü onlara ait olan erkek egemen dünyamızda buna gerek yok mu?

Güncellemeler:
Dünyanin bir kesiminde hala kadının insan olup olmadığı tartışılırken, toplumumuzda da kadın olmak, hayatın tüm olumsuzluklarına boyun eğerek hayata bir sıfır yenik başlamak, doğduğu andan itibaren ağır sorumluluklarla yaşamın zorluklarına karşı mücadele etmek, tek başına karar verememek, hayal kuramamak hep erkek otoritesinin olduğu bir yaşama tabi tutulmaktır. Kadın olmak zayıflığın simgesi olup, yenilgiyi kabul etmek, sıkıntısıni anlatamamak, acısını sevincini hep icine atmak demektir.
Kadınlar günümüz kutlu olsun 😊

0|1
15|26

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kadinlar gunu varda ne oluyor? Bir gun ciceklerle, guzel sozlerle mutlu ediliyorlar ertesi gun yine ayni ezilme, dislanma, kotu muamele gorulmeye mahkum ediliyorlar. Onemli olan bir gun de degil her gun kadinlari hatirlamak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• 364 gün bize hediye mi alınıyor? bu dünyada erkekler eziyor ayağıyla kadınlara tanınmayan ayrıcalık kalmadı hala erkek egemen diyorlar. dünyada erkeklere söz geçiren kadınlar da var. gayet güçlü birikimli yetişmiş hanımlar da var. kadınlar sızlanmak yerine engelli olduğu halde milletvekili olmuş ŞAFAK PAVEYi parti kurmuş otoriter EMİNE ÜLKER TARHANı örnek alsın.

1|1
    0|0
  • Bu ezilmedikleri halde ezilen halkımız diye zırvalayan taraf gibi oldu. Tüm yıl feministlik duygularıyla hareket ediyorsunuz kadınlar günü de onun tuzu biberi oluyor. Buna rağmen 364 gün bizim egemenliğimizde gibi adlandırıyorsun. Bu arada yazar pucca mısın?

0|0
    0|0
  • Olmaz mı, var elbette..

@erkeksihayvan bu adamla kısır yapıp sitenin dedikodusunu yapıyoruz haftada bir..

1|1
    0|0
  • Feministlerin zoruna gitsin diye. Sizin gününüz bile aslında sizin gününüz değil. Oyalanın diye "izin" vermişiz. Şükredin..

0|0
    0|0
  • 364 gün bize ait falan değil... bu aşağılık kompleksi içeren düşüncelerden sıyrılıp kadın hakları ve onların toplum içinde ki hayatını düzenleyen olumlu yönde çalışmalar yapmak için zaman ve çaba harcayın... Böyle süslü laf çakmalar ancak kişisel egonuzu parlatır... Ezilen kadınlara bir faydası olmaz...

0|0
    0|0
  • Aynen gerek yok.

0|0
    0|0
  • Kadinlara jest olsun diye var sizin gununuz

0|0
    0|0
  • Hergün bizim günümüx

0|0
    0|0
  • Aslında var hemde dünya tuvalet günüyle aynı gün özel günümüz bile bktan gelmiş 364 güne sahipler diyor hadi oradan

0|0
    0|0
  • Biz insan degiliz

0|0
    0|0
  • Babalar günü var yeter :D

0|0
    0|0
  • Gereksiz şeyler olduğunu bildiğimizdendir ;)

0|0
    0|0
  • İyi böyle ya babalar günü doğum günü vR var yanni

0|0
    0|0
  • bende kadınlar günü kocasından hediye bekleyen bir kadın tarafından yapıldı o yüzden erkekler günü yok erkek ler hediye beklemez haha

0|0
    0|0
  • Günün hepsi erkeklerin zaten :D

0|1
    0|0
  • bunu bir kızın söylemesinden daha ilginç bir şey olamazdı :)

0|0
    0|0
  • Aynen niye yok?

0|0
    0|0
  • Ihtiyacimiz yok

0|0
    0|0
  • Dışlanıyoruz :D

1|0
    0|0
  • babalar günü ya o yetiyor bize

0|0
    0|0
  • Erkeklerin gunu olsa kadinlar o gunu ellerinden alirlar,

0|0
    0|0
  • Gerek yok istemez Hergün benim için özel zaten Allaha şükür :D

0|0
    0|0
  • Kim tutar seni :D Parti kur oy verelim başkan

0|0
    0|0
  • 31 Mart erkekler günü :D :D Mehmet Ali Erbil ilan etmişti bir ara :D

0|0
    0|0
  • aslında 8 Mart dünya kadınlar günü 7 martta ancak hazırlandıkları için 8 martta kutluyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Gerek yok bence 😂 😂 😂

0|0
    0|0
  • Gicik oluyorum kadinlar gunu kadinlar matinasi toplanir takip takistirip bir guzel suslenip basiyorlar paralari cekilis diye bir sey yapiyorlar oynamaktan canlari cikiyor...
    Kardesim gidin onu elin karilarini catlatmak icin yapacaginiza size rizik ekmek parasi getiren esleriniz kocalariniz icin yapin adamda deger verildigini anlasin bu kadinlarin gosteris meraklari yuzunden esleri aldatiyor ya da eve girmiyor.

0|0
    0|0
  • Erkeklere her gün bayramda ondan

0|0
    0|0
  • Evet bütün günler onlara ait

0|0
    0|0
  • Erkekler gunu var mesela rusyada heryil kutlardik 23 subat askerligini yapmis vatan gorevini yerine getirmis tum erkeklerin gunu ve cok coskulu kutlanirdi

0|0
    0|0
    • yaa siz ruslar nasıl bu kadar iyi türkçe öğrenebiliyorsunuz? türkçe çok zor bir dildir.

• zaten fotona bakınca çok şaşırmıştım hiç rusa benzemiyor bu hatun demiştim :D ama öyle bir yazmışsın ki sanki tam bir rusmuşsun gibi algıladım valla :)

• @REDHORLİNE07-2 😌👍😉

• Erkekler günü de var

0|0
    0|0
  • Erkekler irade bilmezler. Zaten ben erkeğim yaparım saçmalığıyla büyümüş insana bir de gün verirsen allah bilir ne kıyametler kopar. Kadın olmaktan hiç bahsetmiyorum bile

0|0
    0|0
  • Olmasin gerek yok

0|0
    0|0
  • yaygın olmasa da 19 kasım.. aynı zamanda dünya tuvalet günü diye biliyorum

0|0
    0|0
  • olmadigini nerden cikardiniz? dunyanin bir cok yerinde kutlaniyor ama turkiyede yaygin degil sanirim. orta asyada erkekler gunu var. ve o gun butun erkekler bas ustunde tutuluyor. herkes hediye aliyor erkeklere.

0|0
    0|0
  • yazık lan onlara da bir gün verin!

0|0
    0|0
  • Bence gerek yok 😄

0|0
    0|0
  • babanlar günü var ayrica sevgililer günün de kiz tek başına degil erkegede hediye alınıyor

0|0
    0|0
  • Var bende

0|0
    0|0
Yükleniyor...