Amir Khan ın bu sözü hakkında ne düşünüyorsunuz?

Amir Khan ın bu sözü hakkında ne düşünüyorsunuz ?

11|1
29|8

En İyi Kız Görüşü

• dogru soyluyor.. sevgı duygusallık bunlar ınsanı seyler ınsanı zayıf kılmaz. aksıne kısılıge buyuk olcude pozıtıf etkı eder

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi ülkesi üzerinden yorumlamış, haklı da; hiç sevemedim Hindistan'ı. Enteresan bir yemek kültürü, çok garip ve düzensiz bir trafiği, inanılmaz sinir bozucu bir kalabalığı ve cehaleti var. Popüler kültür belki de Hindistan'ı bu hale getirdi;kimse evinde dahi yemek yemiyor artık orada.

Duruma gelecek olursak; "erkekler ağlamaz" diye bir klişe bizde de yok değil hani. Ama değinilen çok güzel bir nokta var; "çocuğu duygularını sınırlayarak büyütürsen eğer;büyüdüğünde suça meyilli, sinirli ve de asosyal bir birey olur" . Burada gerçekten çok manidar ve de can alıcı bir detay var.

İyi çocuk yetiştiremiyoruz...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• Adamın ham maddesi ♡

1|1
    0|0
  • Çok doğru

0|1
    0|0
  • woow beğendim

0|1
    0|0
  • Aamir Khan candır. Bu adam Türkiye de olmalıydı. Gerçi kıymeti burada bilinmezdi ya neyse. Kesinlikle çok doğru konuşmuş.

0|1
    0|0
  • Çok haklı..

0|1
    0|0
  • Haklı erkekler ağlmaz diye bir kural yok 👍

0|1
    0|0
  • Aglamayan maço kaba saba erkek tipleri insan olarak göremiyorum ya kizmayin ama

1|1
    0|0
  • Çok haklı doğru demiş erkeklerde kadınlar gibi herşeyden önce İNSAN!! onlarında duyguları var Ruhsuz taş kalpli olacak halleri yok ya

0|1
    0|0
    • işte bunu siz kızlar dikte ediyorsunuz

• o kadar da değil zaten çocuğunu sevmiyorsa karısına sarılmıyorsa evlenmesin bir zahmet

• Yaniii bencede

• Adam çok doğru söylemiş ağlamayan insanın viçdanı az olur ağlayın içinize atmayın erkekliğinizden bişey kaybetmessiniz ki daha az kadın çocuk ölür bence erkekler bu yüzden şiddet uyguluyorlar ve öldürüyorlar

0|1
    0|0
  • ne ağlak bir adammış pehh

0|1
    0|0
  • duygusal erkeklere bayılırım

0|1
    0|0
    • Valla kimse bana bayılmıyor :) duygusal olsak da boş

• belki de aşırı mesafelisindir :)

• bak o olabilir.. haklı olabilirsin

• Helal olsun böyle adamlar kaldı mı yaa

0|1
    0|0
  • Adamm.

0|1
    0|0
  • Adam haklı.

0|1
    0|0
  • Çok seviyorum şu adamı ya

0|1
    0|0
  • Aamir khan ciddi manada benim ilk platonik aşkım o demişse haklıdır onun yanlışı yoktur.

0|1
    0|0
  • Çok haklı söylemiş.

0|1
    0|0
  • Aamir khan adamdır be

0|1
    0|0
  • anlamlı!

0|1
    0|0
  • Kesinlikle haklı.

0|1
    0|0
  • süper.

0|1
    0|0
  • Bende görmüştüm bunu bu adam harika ya zaten seviyorum bu adamı

0|1
    0|0
  • Doğru söylemiş

0|1
    0|0
  • Sonunda benle aynı düşünen bir insan.

0|1
    0|0
  • Söz doğru da bu adama nolmus kilo almış falan hasta mi neden tekerlekli sandalye de

0|1
    0|0
  • Bu adama bayiliyorum. Din'ini bilen var mi?

0|1
    0|0
    • hiç bilmiyorum benim için dinimi önemli değil insanlığı önemli bence

• Adam gerçekten katılıyorum ve bu adamı çok seviyorum

0|1
    0|0
  • Guzel soylemis

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Amir i çok severim fakat onunla azcık farklı düşünüyoruz. Ben ne bir kadına şiddet uygulayabilirim ki şuana kadarda yapmışlığım yok nede bir kadının gözü önünde ağlayabilirim. Bu durum bizim toplumumuzun gelenekçi yaklaşımında olsa gerek.
    Ağlamak elbet güzeldir. Lakin dövünerek bağırıp çağırarak ağıt yakarak yapılan yasaklanmıştır. Peygamberimizin evlatlarını kaybettiğindeki halide bizim örneğimiz olmalıdır.

0|1
    0|0
  • Türkiye içinde geçerli old. düşündüğüm söz..

0|1
    0|0
  • bu adam müslümanım diyenlerden daha müslüman, akıllıyım diyenlerden daha akıllı bence

0|1
    0|0
    • bana göre hiçbir zaman müslümanlık bir kıstas olmamıştır zaten.. ben her zaman insanlığına bakarım

• burda kadını savunuyor kadının ne kadar kutsal oldugundan bahsedıyor <3 Aamir Khan <3

0|1
    0|0
  • Adam haklı

0|1
    0|0
  • doğru vallahi

0|1
    0|0
  • Haklı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...