Bir erkek nasıl böyle yapar? neden? arkadaşlar bir sorum var?

merhaba herkese iyi haftasonları.
bundan yıllar önce ben daha 20 yaşımda falandım. kendimden 10 yaş büyük bir sevgilim vardı. buluşmak isteyince adam bir dakika seni yarın ararım ya da bir saat sonra haber veririm gibi birşeyler derdi. bende saf saf beklerdim. bir gün buluşmak için sözleştik yarın arıcam dedi aramadı. ben evde bekledim bütün gün ağladım ağladım. ama aramadı. akşam yazdı birşeyler sen niye aramadın falan dedi. bende yaptığının hata olduğunu söyledim. neden böyle yaptığını falan. neyse zaten ilişkimiz bitti daha sonra. şimi düşünüyorum insanlar ne kadar küçük. seni istemiyorum demek bu kadar mı zor. istemiyorsan niye devam ettiriyorsun. ne bileyim ya ben hayata karşı hep dürüst oldum. istiyorsam istedim istemiyorsam kibarca redettim. kalbini kırmak istemeim kimsenin. ikinci ilişkimdede neden olmadan terk edildim ki elimden geldiğince herşeyi yaptım. oda dedi zaten iyi birisin klasik şeyler işte. bu erkekler ne istiyor anlamadım. sorsan herkes kaprissiz iyi birini ister ama öyle oluncada terk ediliyorsun. garip yani..

0|0
3|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• kesinlikle kendini beğenmemiş alçak gönüllü olsun diyorlar öyle olunca da değer bilmiyorlar var mı böyle bişey ya erkekler daha ne istediklerini bilmiyorlar

0|0
    0|0
    • bencede. birinede ki çok yakışıklydı oda çakaldı hemen anladım. resmen oynadım aşağıladım görüşmek istemedim. bir iyi bir kötü davrandım. senelerce peşimden koştu. en sonunda engelledim. onada iyi davransaydım yine aynısını olucaktı biliyorum çünkü. oda onlar gibi biriydi. yüz verince hemen havaya girip terk ediyorlar. pislikmiş gibi davranıncada yapışıyorlar anlamıyorum. kendim olamıcam artık hiç kimseye ne kötü. ben ki sevdiğim insana çok değer veririm üstüne titrerim. ne para ne hediyede gözüm var. umrumda değildir yani bir gül bile vermediler zaten. ben hep aldım hediyeler falan. ama hiç. en son ilişkimde bitirmek istemediğim için küfür bile yedim düşün. herkes şaşırıyor sen çok güzel bir kızsın niye kendini bunlar için düşürüyorsun üzüyorsun bunlar kim diyor ama kalbim anlamıyor.

• aynen öyle dediğin gibi kalbe söz geçmiyor sen gururunu yok sayıyorsun sırf onun için o bunu hakkediyormu hayır ama yinede birşeyler yapabileceğini düşünüyorsun. Mesela ben papatyayı çok severim ama bunu sevdiğimi önemseyen tek bir insan bile girmedi hayatıma nekadar acı oysaki sen onun yemediği yemeğe kadar herşeyini bilirsin öğrenmek istersin onun tek merak ettiği kaç kişinin hayatına girmesi olacak herzaman, ama terslesen kendini kaf dağında görenlerden olsak kapımızda yatarlar gördükleri heryerden papatyada koparırlar belki de biz bunu hakkediyoruzdur.

• aynen canım. herşeyi yapmaya çalıştım yaranamadım adama. yaptığım iyiliğin haddi hesabı yok. yok böyle birşey böyle nankörlük görmedim.

• Çünkü daha adam olmayı öğrenememişler

0|0
    0|0
    • insan olmayı öğrenememişler bence. insan olmamışlar.

• Umursamaz olucaksın ya kim olursa olsun takmayacaksın yoksa seni aldatıyor hiçe sayıyor basıp gidiyor çoğu erkeğim diye geçinip erkeklikten nasibini alamamış erkekligi adamlığı bırak insan olmayı öğrenememişler biz ne desek boş

• kesinliklle ne hali varsa görsün. onu sevmekten vazgeçiyorum artık. kendi bilir. bulsun benim gibi kızı arasın dursun.

• sen onarı heyecanandırmamışsın

0|0
    0|0
    • madem öyle niye çıktılar benle. kendileri teklif etti

• erkeklerin çoğu beyniyle düşünebilse keşke

• istedikleri zaman düşünüyorlar canım.
      erkek kadın değil insan olmakla ilgisi var bunun. karşısındakine değer vermek için illa aşık olmak gerekmez. insan olarak değer verirsin. ama aile terbiyesi almamış insanlar bunu anlayamaz.

Yükleniyor...