Sizce psikolağa gideyim mi?

Üniversitede son snfm Hergün günde on kereden fazla işsiz kalacağımı eve ailemin yanına gttğmde bana okulu bitirdın hani iş nerde diyeceklerini düşünüyorum mutsuzum sabah kalktığımda yuzum asık uyanıyorum doktor un bana faydası olur mu bir kere Üniversitenin psikoloğuna gttm çaba vermiyorsun falan dedi sinirli davrandı sanki bana pişman oldum gittiğime
Devlet ten hstndn randevu alp gdymmi tekrar psikolağa tek basına halldmyrm
Özel doktor için param yok

Güncellemeler:
Güncelle

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Sorununuzun psikolojik olduğuna inanmıyorum.
    Daha çok, dertleşmeye ve bir büyüğünüzden hayat tecrübelerini dinlemeye ihtiyaç duyuyor gibisiniz. Size yol gösterecek anne ve babanızın durumunu bilmiyorum ama belli ki bir abi/abla da yok hayatınızda. Yoğun eğitim hayatından çıkacağınızı ve size söyleneni yapmaktansa karar vereceğiniz yıllar karşınıza çıkacağı için endişelisiniz. Korkularınızın yersiz olduğunu ve bunları size samimiyetle, akılcı bir şekilde örneklerle anlatacak bir büyüğe ihtiyaç duyuyorsunuz sadece.
    Psikolog veya terapistten ziyade size yol gösterecek düşüncelerinizi berraklaştıracak kişi olmalı.

0|0
    0|0
    • Belkide ama kimse yokki

• Ben de şöyle bir cümle kurmuştum : belli ki bir abi/abla da yok hayatınızda

Yakın çevrenizden, size değer veren, sizi kırmayıp yardımcı olacak birini bulmayı denemelisiniz. Özel hayatınızı bilemiyorum. Sizi tanımıyorum. Buna en iyi siz cevap verebilirsiniz.

• Haklısınız teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• Bilgi üniversitesinin öğrenciler için özel rehberlik seansları var. En son 80 tl idi. Karşılanamayacak bir meblağ değil. Hele ki özel psikologların normal seansının 150den aşağı olmadığı düşünülürse. Bence bir orayı dene.

0|0
    0|0
Yükleniyor...