Sitelere foto atınca kendini kötü hisseden var mı? Bazıları öz güvensizsin diyor :/ haklılar mı?

Sitelere foto atınca kendini kötü hisseden var mı? Bazıları öz güvensizsin diyor :/ haklılar mı?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Çok fazla atıldığı (arada garip garip fotolarda atıldığında) için öyle söylüyolardır.
    Bazıları özgüven patlaması yaşadığı içinde atıyor..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ya bende atıyorum sonra kaldırıyorum hemen :/ çünkü kendimi sergilemiş gibi hissediyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende kotu hissediyorum hoslanmiyorum cunku bazi cibilliyetsiz ahlaksiz namussuz tiplerin o fotograflari farkli yonde kullanma ihtimali beni deli ediyo o yuzden cok fotografim vardir ama nerdeyse hic biri internette degil olan 2 3 tanesi de sadece arkadaslarimin ulasabilecegi sekilde acik

0|0
    0|0
    • Eger fotografi atmama sebebin boyle sacma geyiklerin icine girmek istememen ya da aptal saptal insanlarin seni gormesini istememense ozguvenle alakali degildir bence ama eger hic bir fotografta kendimi begenmiyorum ah cok cirkinim kesin kizlar hakkimda ne cirkin sey bu filan diycek diyosan ozguvenin yok :D

• Ben neden atmıyorum beni seven kişinin görünüşümü değil kişiliğimi sevmesini istiyorum bu sebepten atmıyorum.

• O zamsn bu ozguven sorunu degil cunku atmamanin bir sebebi var hani mantiksiz olmayan bir sebebi

• Kimsenin kendini birilerine kanıtlamak güzel veya yakışıklı olduğunu başkasından duymak gibi bir mecburiyeti yok kendini cekip oraya buraya atmadın diye özgüvensiz değilsin onlara cevap vermedigin için özgüvensizsin

0|0
    0|0
  • bende instagrama falan atamiyorum, atarsamda silerim, her zaman tek profil fotosu yaparim ama daha fazla foto paylasmam ya da silerim olanlari cunku ben kendim birsey bulurum hep :)) normal bir durum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...