Kapat

Ülküdaşlarım Biz neden bu kadar salağız gelin özeleştirimizi yapalım?

Çinli diye Uygur Türkü dövdük.

Çinli diye Çinili Lokantasını bastık

Kürt diye Ülkücü dövdük

Rus diye Hollanda konsolosluğu bastık

Özgecanın protestosunda kadın dövdük

Biz nerde yanlış yapıyoruz Ülküdaşlarımm.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Seni ülkucu gorunumlu pkkli güzel kardeşim

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir de Emevilerin ve Abbasilerin Türklere en çok zarar devletlerden biri olduğunu öğrenmeyip atalarınızı zorla dinlerine kabul ettirenler gibi her mitinginizde eyleminizde Allahuekber diye bağırıyorsunuz

0|0
    0|0
    • Haklısın ülküdaşım

• Siz diye cümlemi kurdum Vatanımı ve Milletimi seviyorum ama ülkücü değilim çünkü Ülkücülüğe yukarıda dedikleriniz yüzünden ve bana hak verdiğiniz konu yüzünden zarar verip toplumdan kopmaya başladığınızı düşünüyorum Ülkücülük vatanındaki herkesi korumak Türkler hakkındaki tüm yanlış algıları silmek ve Türklerin hoşgörüsünü insanlığını insanlara yararını kanıtlamaktır kendinden kimseye zarar verilmesine izin vermemektir siz kendi mitinginizde kendinizden olan insanları döverseniz Ülkücülüğü öcü gibi göstermeye devam etmiş olacaksınız ki Ülkücülerin bazılarının alevileri dışlaması da yine milletinden birini hiçe saymaktır kendinize gerçek bir lider bulup Ülkücülüğün imajını düzeltmeli ve yeni nesillere Ülkücülüğün gerçekte ne olduğunu anlatmalısınız

• demokrasiyi savunup muhalif teşkilatları kapatan genel başkanınızın izinden gittiğiniz için olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İnandiri olmamis hewal

1|1
    0|0
  • Alevi diye katliyam yaptik yazmayi unutmussun bro. Ulkucu ve akplilerden nefret ediyorum 😏

0|0
    0|0
  • Senin gibi provakotor ulkucu gorunumlu olursa birak dovmeyi anasi bile s. lir.

2|0
    0|0
Yükleniyor...