Sizinde anneleriniz ev oturmasına veya misafirlige sizide çağırdıgında siz gitmeyince küsüyormu?

benimki bunu huy edindi diyorum yasıtlarımmı var orda napıcam tık yok sen bana ne zaman arkadas oldun dıyıp ısın ıcınden sıyrılıyor napcagımı bılemıyorum abartıyor kırmak ıstemıyorum ama bugun cumartrsı dınlenmek fılm falan ızleyıp ders calıscam dıyorum anlamıyor

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• 20 yaşındayım 20yıldır aynısını yapıyor,
    ben tersliyorum,
    o da kapıyı sertçe çekip gidiyor,
    bazen ağlıyor,
    umurumda değil,
    ben onun maskot köpeği falan değilim.

0|0
    0|0
    • aglama noktasına gelmedık sukur ama kapyı vurdu gitti anlamıyorum yasıtlarım yok hepsı 2 kat yasım yanı ne paylasabılırım sohbet bı yere kdr gıdıyor onlarla ama sınır olcam sankı kotu bsey yapıyormusum hıssı bırakıyor.

• valla hiç umursamıyorum ben, sana kolay gelsin panpa.

En İyi Kız Görüşü

• Gitmem ama hepsinle anlasirim severm nadiren ugrarim;)

0|0
    0|0
    • nadirlik güzel canm bende gııdıyorum arada kusmesın dıye ama annem yaslandıkca abartıyor.

• Dışarı cik daraliorm de canım ;)

Erkekler Ne Diyor 1

• Küsmek mi?

Terlik show başlıyor..

0|0
    0|0
    • terlık vs atmaz sozlerıyle dover sankı kotu bsey yapıyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• biz çok sık birilerine oturmaya gitmeyiz akrabamızda yok burda bir komşuya gidincede trip atıyo bazen şunu kızı ne güzel gelip oturuyo yanımızda sen niye gelmiyosun diyo

0|0
    0|0
    • yasıtım olsa yıne gıdıyım canım ama yokkı. ayrıca bılıyor sabah banyo yapmam lazm sacım yaglandı 11 gıbı yatak keyfı yapıyorum ınadında 11 bucukda cıktı gıttı delırdı:D saydı vurdu kapıyı gıttı

• Benimki teklif bile etmiyor çünkü yanında beni götürürse bütün işi bana yaptırırlar diye kıyamıyor annem :)

0|0
    0|0
    • en guzelı gıttıgım yerlerdede ben yapıorum hıc anlamıyorum kendı evımdede ben hızmet edıyorum baskasının evındede ayrıca yas olarak buyukler paylasımlar sınırlı ama algılıyamıyorlar her dedıklerını yapcaz gıbı dusunuyorlar aslında cok ıyıdır bı bu konuda anlasamıyoruz

• Umarım bu tutumundan vazgeçer annen :)

• 20 yaşındayım gitmeyince terlikleri sıralıyor mecburen gitmiş oluyorum gitmeyince kendisi çağırıyor milleti eve topluyup beni çaycı ilan ediyor

0|0
    0|0
    • degısıkler yaa cok sevıyorum annemı her dedıgını yapıyorum ama bazı seylerı cok buyutuyor. aynı sekılde cay koy olayı bızdede aynı kendı evımızdede baskasının evındede caycı ben oluyorum.

• Allah yardım etsın bıze :D ben normal arkdaslarımla bıle bulusmaya dogru durust gıtmıyorum annem cok abartıyo. ama gelınce konuscam kuserse kussun

• Yardım etmesini bekliyoruz artık terlik yememek için 100 metre engelli koşucularına döndüm öyle yaşıyorum ya

• Her zaman giderim annemle birlikte annelerin arkadaşları oluyor ☺

0|0
    0|0
Yükleniyor...