Çocukça mı düşünüyorum acaba?

ya düşünsenize size sarılan, zaman geçirdiğiniz, dost bildiğiniz, size arkadaşım diye hitap eden biri var. ama az sonra yanınıza gelen, size zarar vermiş haksız yere kötülük etmiş birine de arkadaşım diyor. onunla da gülüp eğleniyor. insan değer verdiği birine kötülük edene değer verebilir mi? samimi mi? hani dostumun düşmanı düşmanı gibi. tamam bütün dostlarımız biribirini tanıyıp sevecek diye bişi yok ama Allah aşkına sen, arkadaş dediğin insana zarar vereni nasıl sevebilirsin ki? onunla nasıl arkadşaınla gülüp eğlendiğin gibi arkadaşo lup gülüp eğelenebilirsin? size bu insanın size karşı olan samimiyeti sevgisi gerçek mididr?

Güncellemeler:
küsmekte haksız mıyım?
aloo

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Herkesin hayatına kimse karışamaz. Seninle olan muhabbeti ile onun ile olan muhabbeti farklıysa ve ayrı ayrı takılıyorsa sorun yok fakat aynı ortamda takılıyorsanız sürekli sıkıntı

1|0
    0|0
    • bazen yanımda da yapıyor. ben de konuşmuyorum artık. bana samimi gelmiyor. o sana arkadşaım diyor onu dostum bellemişsin ama sana zarar verip kötülük edenlerle de arkadaş... hiç mi garip değil...

Kızlar Ne Diyor 2

• Katılıyorum ben sana değer verse onunla işi olmaz

1|0
    0|0
    • yani. seni sevip sana zarar vereni nasıl sevebilir ki

• Gerçek tabi

1|0
    0|0
    • gerçek mi? neden öyle düşündün? bana samimi gelmedi. sana arkadşım diyip diyip sana zarar verenlere de öyle diyor... tamam illa senin sevdiklerinle takılmak zorunda değil de nasıl seni sevip sana zarar vereni de sevebilir ki. bilmiyorum belki de ben çocukça düşünüyorumdur

• Küsmek bence

• Küsme bence

Yükleniyor...