Ateistler kıvırtmadan bu videoyu açıklayın?

Video biraz uzun fakat izlemeye değer. Adam bu işi parayla yapıyor ve neden parayla yaptığını da gayet mantıklı şekilde açıklıyor. Cin yok, şeytan yok, islam yok diyenlere gelsin bu video. metafizik varlıkları ayetlerle ortaya döküyor bu adam ve büyüklük taslayıp şirk koşmuyor. Oynayan adam için iyi rol yapıyor diyenler muhakkak olacaktır fakat adamın adresi, yeri, yurdu, herşeyi belli. Telefonla randevu alıp seans ücretini ödediğinizde sizi güzelce video'luyo ve bu rol yaptığını düşenebileceğiniz adam gibi sesiniz soluğunuz aniden kesiliyor. video toplem 2 part. Süresi 1 saati geçiyor. ilk başta kayıt kalitesinden kaynaklı ses biraz az geliyor ama süre ilerleyince seyyar microphone ile ses düzeliyor. Düşüncelerinizi merak ediyorum. Sabırla izlemeniz dileğiyle.

PART 1:

PART2 :

• Ateistim, video'yu izleyince şok oldum.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Ateistim, izledim fakat adamın rol yaptığını düşünüyorum.
    43% (3)50% (1)44% (4)Oy Ver
  • Ateist değilim, bu varlıklara inanıyordum fakat bu videoyu görünce şok oldum.
    57% (4)50% (1)56% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2. şıkkı işaretleyen ateistler, lütfen video'yu izlemeden önyargılı olmayın. izlemeden anketi işaretlemişsiniz. içinizdeki, sizle birlikte yaşayan metafizik varlığı dinlemeyin. Ona inat izleyin :) Kendinizin karar verdiğini düşündüğünüz çoğu şey o varlıkların eseridir (vesvesesidir) bilesiniz.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Beğendim

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ateist değilim,

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Size ne Ateistlerden anlamış değilim Hristiyan ve dindarım ama saçmaladınız

#Ruskızı

0|0
    0|0
    • Öncelikle önyargılarını atmalısın. ayrıca aklında soru işareti var ve madem inanmıyorsun, adam sana da aynısını yapsın sesini soluğunu kesersin. Adamın yeri yurdu herşeyi belli. sahtekar olsa youtube'da 300 e yakın videosu var ve herşeyi belli, adama inceleme başlatırlar. İstediğin dini seç fakat son geçerli din islamdır. Video'ki cereyan eden olaylar bunu doğruluyor. bu metafizik varlıklar günah işleyen çoğu insanın bünyelerine giriş ruhsatını videoda gördüğün gibi kolayca alıyor. Beddua, günah işleme, zina, lanet okuma. bunların hepsi bu varlıklara giriş iznini rahatça kolaylaştırıyor. bence sen videoyu izlemedin bu kadar kısa sürede yazdığına göre. önce lütfen önyargılarını kaldırıp video'u izler misin?

• Yoo alakası yok izledim videoyu çok saçma bence

• 1 saatlik videoyu 5 dkya sığdırıp atlaya atlaya izlersen saçma bulursun tabi. neyse karar senin. :)

• Cidden inanmıyorum ya sanalda hersey e inanmayın yaw

0|0
    0|0
    • kolay olanı seçiyosun. Tercih senin. Adamın yeri yurdu işyeri adresi herşeyi belli. arkadaşını tutarsın kendi telefonundan senin seans görüntünü güzelce çeker. eğer adam yalancıysa, herşeyi ortaya çıkar. Yüzünü sansürleyip görüntünü youtube'a koyar yayınlarsın ve bu adamın da yalancı olduğunu ortaya çıkarmış olursun. sence bu söylediğimi şimdiye kadar akıl edemeyen olmuş mudur? Ben söyliyeyim mutlaka olmuştur ve sonunda döt olup kaldıkları için adama iftira atacak birşey bulamamışlardır ki bu adam senelerdir bu işi yapıyor.

• Ya bak elbetteki inancliyiz ama bu tür şeyler biraz olayı farklı yere götürüyor o açıdan dedim

• Ya şüphen varsa adamın adresi belli diyorum ve herşeyi yasal olarak yapıyor. bir işyeri var, vergisini herşeyini veriyor devlete. İnsanlarımızın çoğu bu şekilde hastalıklılar ve bunun farkında bile değiller. O kırıp döken sinir hastalalarının çoğunda musallat var. Hepsi psikologlara başvurup sonuçsuz kalıyor genelde. İlaçlarla sinir sistemlerine kalıcı hasarlar verip mahvediyorlar. Adamın dik dik konuşması konusunu bahane yapıp vesveseyi dinleme. Adamın konuşması gayet düzgün.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...