Ateistler kıvırtmadan bu videoyu açıklayın?

Video biraz uzun fakat izlemeye değer. Adam bu işi parayla yapıyor ve neden parayla yaptığını da gayet mantıklı şekilde açıklıyor. Cin yok, şeytan yok, islam yok diyenlere gelsin bu video. metafizik varlıkları ayetlerle ortaya döküyor bu adam ve büyüklük taslayıp şirk koşmuyor. Oynayan adam için iyi rol yapıyor diyenler muhakkak olacaktır fakat adamın adresi, yeri, yurdu, herşeyi belli. Telefonla randevu alıp seans ücretini ödediğinizde sizi güzelce video'luyo ve bu rol yaptığını düşenebileceğiniz adam gibi sesiniz soluğunuz aniden kesiliyor. video toplem 2 part. Süresi 1 saati geçiyor. ilk başta kayıt kalitesinden kaynaklı ses biraz az geliyor ama süre ilerleyince seyyar microphone ile ses düzeliyor. Düşüncelerinizi merak ediyorum. Sabırla izlemeniz dileğiyle.

PART 1:

PART2 :

• Ateistim, video'yu izleyince şok oldum.
    A seç
  • Ateistim, izledim fakat adamın rol yaptığını düşünüyorum.
    B seç
  • Ateist değilim, bu varlıklara inanıyordum fakat bu videoyu görünce şok oldum.
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
2. şıkkı işaretleyen ateistler, lütfen video'yu izlemeden önyargılı olmayın. izlemeden anketi işaretlemişsiniz. içinizdeki, sizle birlikte yaşayan metafizik varlığı dinlemeyin. Ona inat izleyin :) Kendinizin karar verdiğini düşündüğünüz çoğu şey o varlıkların eseridir (vesvesesidir) bilesiniz.

0|0
31

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...