Recep Tayip Erdoganı Sevenler Kimler :) ?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• RECEP TAYYİP ERDOĞAN türkiyesinde yaşamak harika bir duygu torunlarım bu duygudan mahrum olacağı için şimdiden çok üzgünüm.

1|4
    0|0
    • recep tayyip erdoğan bu vatana Türklüğü unutturmak için gelmiştir bop projesiyle ülkeyi eyaletler haline getirip bölmek istiyorlar. çözüm süreci dediler ne mutlu türküm diyene yazıları ve andımız kaldırıldı. çözüm süreci bitti ve bunlar da geri gelmedi. milli bayramlar artık kutlanmamaya başladı. ne yazık ki bu vatan hainini sizler gibi seven çok. siz sevdiğiniz sürece de böyle şeyler olmaya devam edicek. ülkeyi suriyeye döndürdü. hedefi suriyeyi boşaltıp orada kürt israil ve abd devletleri kurmak. amerika ve israil petrolü istiyor ve oradaki kürtleri devlet vermek için kullanıyorlar. bop projesi yaz çıkar. kaç defa ağzından çıkardı.

bak kardeşim gerçekleri gör. bu terör olayları arttıkça şöyle bir algı oluşturuluyor "erdoğanı yıkmak istiyorlar" nitekim pkk da bunu dedi. daha düne kadar elele dolaşan bunlar değil miydi. atalarımız bize sorar toprakları araplara emanet ettiniz yazıklar olsun diye. erdoğanın karısı araptır.

• bunları gör lütfen maalesef burada ceza verilmeyen rıza sarrafa amerika ceza veriyor. adalet desen yok. geçen de aile bakanı reddetti tecavüz olaylarını neden ensar vakfına birşey olmasın diye bir kereden birşey olmazmış. dinimiz böyle mi diyor bize madem. o adama çok güveniyorsunuz biraz da kitap okuyalım tarih okuyalım lütfen. bizim için savaşmış ingiliz fransız işgalinden kurtarmış ATATÜRKlere ihtiyacımız var yunan ordusunda kurtluş savaşında bize karşı savaşanlara değil lütfen bunu iyi anla.

müslümansak adaletli olalım ibadet yapalım kimsenin hakkına karışmayalım.

recep tayyip dediğin adam başka ülkelerin bayrağını gemilere asıyor sırf bu ülkeye vergi vermemek için. bence iyi tanımıyorsun

En İyi Erkek Görüşü

• Reise laf yok. 🙃

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Günahım kadar sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Ben hiç sevmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3