Kadınsız bir dünya mı erkeksiz bir dünya mı isterdiniz?

Seçim hakkınız olsa kadınsız bir dünya mı isterdiniz erkeksiz bir dünya mı?

Güncellemeler:
çok güzel cok komik cok ciddi cok hoş yorumlar var herkeze benden +1 =)

2|3
146|87

En İyi Kız Görüşü

• Her zaman eşit olması gerekiyor ama bir seçimim olsaydı erkeksiz bir dünya çünkü fitne ne varsa erkeklerden çıkıyor savaşlar ölümler katlıyamlar kadın çocuk çinayatleri potansiyet suclular birbirlerini yiyip bitirirlerdi erkekde kalmazdı zaten:)

14|1
    0|0
    • fitne fesadı erkekler değil onları yetiştirenler çıkartıyor, ama bana sorarsan cinsiyetçiliğin sebebi dinlerdir

• @Fatoş2121 aynen kadınana mal gözüyle bakılıyor ama bilmezlerki kadın herşey demek cinsisetciligin de dinle alakası yok

• ahahha din değilmiş güleyim bari

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeksiz bir dünya olmalı.

7|1
    0|0
    • Ama sende erkeksin 😱

• @muzafferpasa06 evet erkek kadından güçlüdür öyle olmalarıda lazım bir kadın herzaman sayiplenmek ister kardeşim sen o televizyonda gördüklerine bakma sen hatta bu siteyede bakma burda herkez kadın erkek bir alem neyse sohbetin için tşkler kadınlar hakkında bir nevze kinin gitmiştir umarım hepsini öldüresim var diyince bayağı korktum:) iyi günler

• @Emel1628 yok o bir iç güdü hanfendi genellikle fırsat buldukça yaptığım bir aktivite de deyebiliriz.

Kızlar Ne Diyor 145

• kadının kemik iliğinde kök hücre zımbırtısından sperm üretip, kendi kendisinden hamile kalmasını olası kıldı bilim ve bu yöntemle doğacak bebeklerin hepsinin kız olacağı kanıtlandı. bu bilgiyle gelecekte erkeksiz bir dünyanın olasılığı daha fazla...

7|1
    0|0
  • Hainsiz bir dünya isterim. Savaşsız bir dünya. Mazlumların kanlarının akmadığı çocukların yetim ve öksüz kalmadığı bir hiç uğruna canların heba edilmediği bir dünya istiyorum.

1|1
    0|0
  • Kadinsiz bir dunya isteseydim ben de olmazdim.
    Erkeksiz bir dunya daha mantikli gibi.

2|1
    0|0
  • Hic biri. Yani ikisinin de olmasi lazim. Bazen bakiyorum, erkek arkadaslarim (normal arkadas) olmasaydi hayatimin hic tadi olmazdi. hayatin hayat gibi yasanmasi icin hepsinden lazim

0|1
    0|0
  • Cinsiyetsiz dunya

1|1
    0|0
  • Kadınsız

1|1
    0|0
  • Bir elmanın iki yarısını olusturuyorlar. Öyle bir şey demem. 😄

0|2
    0|0
  • İkisi de olmasın adfg

1|2
    0|0
  • Sınavsız bir dünya istiyorum :)

1|1
    0|0
  • Seçim hakkım olsa erkeksiz isterim. Kadınsız olsa depresyona girerim ben :/ En azından muhabbet edecek birileri olur

0|1
    0|0
  • Öyle bir dünya olur muydu? Bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • Erkeksiz dünya güzel olurdu 😂

0|1
    0|0
  • İkisi de iğrenç olurdu.

0|1
    0|0
  • Kadınsız kadınlar birbirini yer

2|1
    0|0
  • İkisini de istemem ikisi de birbirine bağlı çünkü.

1|1
    0|0
  • Normal şartlarda hanımlardan çok beylerle anlaşanbilen bir insanım. Hanımların huylarından pek hoşlanmam ama sonuçta kadınsız bir dünya seçerseniz etrafımda ki erkekler benim anlaştığım kişiler gibi olmayacak dörtte içleri pislik pislik ötesi. O yüzden kadınlar diyorum bizbirimizi yer dururuz en azından kimse bize zorla sahip olmaya çalışmaz.

0|1
    0|0
  • İkisinin eşit olduğu bir dünya isterdim

0|1
    0|0
    • zaten öyle bir dünyadasın. bı tarafı sec erkeksız ya da kadınsız

• Kadınla erkeğin sayı olarak eşit olması onların statüde eşit olduğu anlamına gelmiyor erkekler kadınların sorumlulukları altında eziliyor kadınlarda erkeklerin boyunduruğu altında

• Biri olmazsa biri olmaz

1|1
    0|0
  • Nefret icerir djagsgs

0|1
    0|0
  • Erkeksizz

0|1
    0|0
  • Kadınsız bir dünya. Anam hariç, bir de ben.

1|1
    0|0
  • Sadece kadınlar olsa bombastik olurdu :D Ama her kadına birkaç yakışıklı erkek düşmedikten sonra bir anlamı yok eğlenceli olmazdı bence onun dışında olmasalar da olur :D

0|1
    0|0
  • Dünya yok olsun daha iyi

0|1
    0|0
  • Kadınsız bir dünyada cocuk olmazdi:(

0|1
    0|0
  • Kötülerin kötü insanların olmadığı bir dünya

0|1
    0|0
  • Kadinsiz ama sadece ben olucam😂

1|1
    0|0
  • Niye böyle bir saç ama bişey olsun ki zaten hepimiz oluruz

0|1
    0|0
  • Bilmem ki

1|1
    0|0
  • psikopat_hatun diyorki böyle dengeli kardeş boşver:D

0|1
    0|0
  • Erkeksiz tabii ki

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    115

Erkekler Ne Diyor 86

• erkeksiz olsun :D kadınlarla baş başa kalayım da değerleneyim :D :D benim için dünya savaşları başlasın :D :D herkes birbirine girsin :D :D

0|1
    0|0
  • bir erkek olarak, kadınların olmadığı bir dünyada yaşayamazdım.

2|1
    0|0
  • Dünyasız bir kadın isterdim..

0|1
    0|0
  • ben erkek olarak kalıyım gerisi kadın olsun :D

0|1
    0|0
  • Dünya yok olsun gerçek dünyaya geçelim artık

#HeyecanArıyorsanTakipteKal

1|1
    0|0
  • Kadınsız bir dünya güzel olabilirdi

2|1
    0|0
  • Kadınsız bir dünya olmasını isterdim. Düşünsene cinsel istek diye bir bela yok. Dünya şimdi olduğundan 20 kat daha fazla gelişirdi. Kadınlarla kaybettiğimiz vakitle, yeni bir dünya yaratırdık.

1|1
    0|0
    • Erkekler yarattıkları şeylerin hepsini kendilerini kadınlara ispatlamak için yapmışlardır.

• Vasıfsızlıkla alakası yok. Kadını için karısı için sevdiği kız için uğraşan adam bence yiğit adamdır. Verdiğimiz savaşlar , zaferler , bilimsel gelişmeler hep bizim kadınlara düşkün olmamız sayesinde oldu. bir düşün , kadın olmasa kim ne için çabalardı? Şu sikkafalı hemcinslerim için kılımı bile kıpırdatmazdım :X

• @ne-me-quitte-pas Aslında tam olarak hemcinslerin için çalışıyorsun. Daha iyi bir kadına sahip olmak, daha iyi bir arabaya binmek, daha iyi bir evde yaşamanın tek amacı, diğer hemcinslerinden üstün olduğunu kanıtlamaya çalışmaktan gelir... Kadın sadece ego tatmini yolunda araçtır, hayat ego üzerine kuruludur.. Yiğitlik miğitlik bu vecizeleri geçerek, gerçek yaşama yoğunlaşmak gerek... Bizim dünyamızda kadınlar sadece cinsel objedir...

• bence insansız dünya olmalı

0|1
    0|0
  • Her zaman eşit olması gerekiyor ama bir seçimim olsaydı erkeksiz bir dünya çünkü fitne ne varsa erkeklerden çıkıyor savaşlar ölümler katlıyamlar kadın çocuk çinayatleri potansiyet suclular birbirlerini yiyip bitirirlerdi erkekde kalmazdı zaten:)

0|1
    0|0
  • İnsansız olsa da dünya bir nefes alsa

0|1
    0|0
  • Erkeksiz dünya olsın tek erkek ben ılayım

0|1
    0|0
  • Erkeksiz olsun mümkünse

0|1
    0|0
  • erkeksız iDdd

0|1
    0|0
  • İkiside Olmaz Reis :) Dünya dediğin kadınlı erkekli olmalı :D

0|1
    0|0
  • Erkekler olmasın..
    Dünya benim adımı taşısın :))

0|1
    0|0
  • ben ejdarhalarin ve sovalyelelerin oldugu dunyada artik yasamak istemiyorum...

0|1
    0|0
  • erkeksiz asdf

0|1
    0|0
  • En iyisi insan hiç olmasaymış

0|1
    0|0
  • seçim hakkı bana verilsin kendime 100 kişilik bir harem kurayım gerisi ölsün:)))

0|1
    0|0
  • erkeksiz isterim bir tanecik sevgilim yanımda olsun diğer erkekler olmasın

0|0
    0|0
  • İki tarafında böyle bir şey isteyeceğini zannetmiyorum kadın erkek olmadan, erkek kadın olmadan yapamaz yaparım diyende samimi gelmiyor..

0|0
    0|0
  • insansız bir dünya

0|1
    0|0
  • İkiside olsun üleyn. Tek cinsiyetli dünya çekilirmi deli...

0|0
    0|0
  • Beraber yaşamak mümkünse

0|1
    0|0
  • tek erkek ben olayım

0|1
    0|0
  • Erkek fiştir, kadın piriz
    İkisi olmadan hayat denen tv yi nasıl izleriz?

0|0
    0|0
  • insansız bir dünya daha iyi olurdu :D dfdf

0|1
    0|0
  • Erkeklerim. hepsi olsum. tek ben kaliyim

0|1
    0|0
  • Erkekiz dünya herkes için daha iyi olabilrdi.
    Çoğu savaşı malesef erkekler çıkartıyor. Yalan yok.

0|1
    0|0
  • Erkeksiz bir dünya isterdim :D

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    56
Yükleniyor...