Üniversitede oda arkadaşım, arkadaşım demiyim dostum herşeyimdi. bende onun öyleydik. öyle zannetmiştim daha doğrusu. kızla birlikte güler birlikte ağlardık birlikte aç kalır doyardık. uykumuz bile birdi. sabahlardık. neler neler. ama bizden sonra bulduğu ve sonradan sözlendiği çocuk için mi bilmiyorum artık mezun olduk heryerden engelledi sildi numaramı bile. whatsapptan bile. nedir bu şimdi. neden iki senemi harcadı. nasıl yapabildi bunu. sözlüsü için altın buldum sandı sanırım :(

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Üniversitede 100 kişiyle arkadaş olursun , mezun olunca 2-3 kişiyle ancak konuşursun

0|0
    0|0
    • ya bide benim 4-5 arkadaşım vardı işte bir o çıktı gitti diğerleriyle maşallah hala görüşürüz

En İyi Kız Görüşü

• Nankörmüş işte

0|0
    0|0
    • kardeşim dedi kardeşin anlamını bilmeden işte :/

• yav kızları kıskanıyodu sözlüsü o kadar deliydi anladın mı :D manyaktı. o sebep olmuş olabilir. neyse ya bende üzülmeyi bıraktım zaten. 5 6 ay oldu aklıma geldi sormak istedim. çünkü annemler flan hep çocuk sebeptir diyolar acaba siz ne dersiniz dedim :)

• Çocuk deli deli :D neyse sende insanlara güvenmemen gerektiğini anladın artık

Erkekler Ne Diyor 3

• bu zamanda aileden başka dostluk aramayın kendinize, herkes bir yere kadar dostunuz hayatlarına biri girdiğinde, sorunları hallolduğunda rahata kavuştuklarında sizi ilk unutan düşmeniz için kuyu kazanlar yine onlar olucaktır

0|0
    0|0
  • Aynısını ben lisede yaptım çok büyük darbe yedim yani insanları herşeyin yapma ben engellenmedim ama bitiyor unutuluyorsun o yüzden hiç bir zaman herşeyin yapma kimeyi sonra kimsesiz kalırsın

0|0
    0|0
  • Sanki sende biraz fazla baglanmissin , arkadasindan degilde sevgilinden bahsedermis gibi bahsediyon kizdan

0|0
    0|0
    • hayır alakası yok. her anın birlikte geçiyo aileden gibiydi anlıyo musun. ablam ya da kardeşim yerine koyardım. yeri gelirdi o ablalık yapardı yeri gelir ben. 2 sene biriyle aynı odadasın herşeyiniz tutuyo dinlediğin müzikler espirileriniz tam dost diyosun. sevgili kavramı farklıdır dostluk farklı

• aile yerine geçmişti şimdi sokaktaki geçenden farkı yok işte

• Uni ortami ole , ama sende cok fazla takmissin kafana , ne kadar samimi olursaniniz olun cogu , eger sevgilin degilse cogu bitio yani

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...