Bu sitede neden olgun insanlar yok yaşa bakıyorsun 25 26 verdiği cevap ergence şaşalar acaba nedeni nedir ?

galiba herkesin yaşı küçük ama büyük yazıyorlar yaşı büyük yazmak bir şeyi değiştir miyor ergen yine düşünceleriyle belli ediyor kendini bu yüzden rica ediyorum dürüst olun gerçek yaşınızı yazın ergen olmak kötü bişey değil ama olgun olmaya çalışın en azından deneyin lütfen olur mu?

1|1
5|28

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Evet muhtemelen cunku 40 yasindaki herif 18 lik vebap yaziyor ergen gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Olgunluk yetistirilen cevreye gore, kisinin kendini gelistirmesine gore olusur.
    Zira, burada yasi 30 olup hala igrenc cocuksu seyler yapan insanlar var.
    Cunku kendini gelistirmemis, sig bir cevrede buyumus.

1|0
    0|0
  • Akil yasta değil diye boşa dememisler

0|0
    0|0
  • Çünkü bir çoğu yaşı doğru girmiyor. Ayrıca zaman armutları olgunlaştırır.

0|0
    0|0
  • Herkesin niyeti farklı çünki, kimisi eglence, kimisi kendi halinde vakit öldürüyor, türlü türlü insanlar internet ortaminda yasinin olgunlugunu gostermesini beklememelisin, çünki bu ortam relax ve rahat oldugun bir yer. ..

0|0
    0|0
  • Yahu bütün gün is güç stres buraya gelip ciddi takılacak halim yok.

Kafa dağıtıyoruz burada.

Burada yazılanları çok ciddiye alma bence

0|0
    0|0
  • Gercek yaslari degildir

0|0
    0|0
  • imzayı nereye atıyoruz

0|0
    0|0
  • yası degılde dusunce kabılıyetı ve beynı kucuk ınsanlar var haklısın kıme nasıl ne cevap verecegını bılmeyen cok ınsan var ben bazen genelde soru bıle cevaplamak ıstemıyorum bu yuzden cunku hemen atlayıp bılıp bılmeden muhalefet olan cok

0|0
    0|0
  • 25 yaşındayım, istediğim gibi cevap verme özgürlüğüne sahip olduğum içinde bunu sonuna kadar kullanıyorum, siteye birilerine deva olmaya değil vakit geçirmeye ve eğlenmeye geliyorum.

0|0
    0|0
  • Ben daha yeniyim sitede birkaç gün oldu. Bu dediğini birkaç yerde gördüm. Evet insanları sorularına saçma sapan dalga içerikli cevap veren çok. Buna bende anlam veremiyorum. Bunun yaşlarıyla alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum ben.

0|0
    0|0
  • Sİtede de yaşını büyük yazan çok ergen kız var.. 17 lik 18 likler kendini kamufule ediyor. yaşını 21 27 34 yazan çok liseli kız gördüm bu sitede

0|0
    0|0
  • Yoo ben olgunum

0|0
    0|0
  • Biz olgunuzda ne oluyorki? Sakalimiz yok sözümüz dinlenmez

0|0
    0|0
  • Aslında var , ama sana denk gelmemiş :)

0|0
    0|0
  • huylu huyundan vazgeçermi insanları degiştiremezsin

0|0
    0|0
  • Biz olgunuz. yazıyoruz ama gören yok. Demekki olgunlardan hoşlanmıyorlar

0|0
    0|0
  • Yaşını büyük yazıyor çünkü. Sitede 18 yaşındayım diyenlerin büyük bölümü 18 yaş altı hatta.

0|0
    0|0
  • sanal ile sanallaşan insanlar onlar :)

0|0
    0|0
  • Bu kız doğru konuşuyor

0|0
    0|0
  • aynen yazdıklarından tahmin edersin az çok yaşlarını veya foto istersin, face falan bakarsın fake mi degil mi anlarsın :)

0|0
    0|0
  • Yaşlar doğru değildir.

0|0
    0|0
  • Insanlar buraya eglenmeye geliyor olabilir. her sey ciddiye alinmaz sonucta

0|0
    0|0
    • nasıl egleniliyor burada garip hasta halimle sinir oldum link koyamıyorum soru soramıyorum karşı taraf dediğimi anlamıyor trip atıyorlar birde hasta halimle trip çekiyorum

• Genelem yapmasan iyi olur dedimmher yerde curuk elmalar vardir. bazen ruh halin bile etkiliyor verdigin cevaplari. hem her sozede kulak asilmaz

• Akıl yaş da Değil Baştadır.

0|0
    0|0
  • Ergen çok zaten bu sitede. Yüzde 95 civari tahminimce.. Siz de konuşurken anlamissinizdir

0|0
    0|0
  • Orjinal yaşım.

0|0
    0|0
  • 28 yaş var olgunluk yaşta olmaz

0|0
    0|0
  • Kesinlikle çok haklısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Cok mantıklı ınsan bu sitede vakıt kaybetmıyor zaten. Bende kendımı mantıklı sanırdım ama haftasonu oturup delı gıbı soru cevaplıyorum sıkıntıdan :d

0|0
    0|0
  • Ne alaka benim yaşım 29 ve yazdıklarımı incele hiç çocuksu yazmadim

0|0
    0|0
    • profilin gizli
      ayrıca ben bana ergence konuşuşan kişilere gönderme amaçlı sordum soruyu üstüne alınan alınır alınmayan alınmaz

• Profilin gizli olmak zorunda neden halka açayım ki

• Bu sitedeki üyeler bence eğlenmek için buradalar kakara kikiri ne olgunlugu arıyorsun ki

0|0
    0|0
  • Niye bu kadar çok mesaj geliyor?

0|0
    0|0
Yükleniyor...