Ekmek bayisi saat kaç ta açılıyor lütfen bilgisi olan söyleye bilir mi ?

ekmek bayisi saat kaç ta açılıyor lütfen bilgisi olan söyleye bilir mi?

Güncellemeler:
olgun insanlardan cevap bekliyorum hastayım ayakta duramıyorum şaka yapacak ergenler yazmasın rica ediyorum

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ekmek bayisi :)

3|2
    0|0
    • komik olan ne hastayım ayakta zor duruyorum defalarca ekmek bayisine inanmamek için soruyorum ergence davranmayın

• Türkiyede yaşıyoruz ama sen uzayda yaşıyosun bence. Bir bahsettiğin halk ekmeğiyse adı ekmek bayisi değil. İki hasta olduğun anlında yazmıyor. Üç aşağıya bak kimse anlamamış.

En İyi Kız Görüşü

• erkek bayisi dıye okudum ya la :D

0|0
    0|0
    • olgun insanlardan cevap bekliyorum hastayım ayakta duramıyorum şaka yapacak ergenler yazmasın rica ediyorum

• saol yok hiç açılmadı özellikle kontrol ediyorum nettende bulamadım aç kaldım resmen

• yakın yerler yok mu baska acık olması gerek o kadar ınsan ekmek alıyor sonucda

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben bilmiyorum öyle bir yer yani görmedim hiç önceden

0|0
    0|0
  • 6-7 gibi ekmek hazır olur fırınlarda. 7 buçuk gibi bakkalara dağıtılır..

0|0
    0|0
  • iddia bayisi gibi bişey mi bu ilk defa duydum

1|1
    0|0
    • ergenler anlamaz kafanı yorma

• başkan ne alaka duymadık dedik hastayım yazsaydın parantez içine ekmeği kapına getircektim anlayışsız değiliz yani

• Ekmek bayisi? ilk defa duydum fırınlar sabahın köründe açılır diye biliyorum

0|1
    0|0
    • türkiyede mi yaşıyorsun halk ekmek bayisi duymadın mı hiç neyse

• 7 bazı yerlerde 6

0|0
    0|0
  • Hangi şehirde yaşadığına bağlı

0|0
    0|0
    • Birde bugün hafta sonu olduğunu göz önüne almanı isterim

Kızlar Ne Diyor 6

• Halk ekmek mi fırın mı? Halk 7:30 gibi fırınlar 6 gibi

0|0
    0|0
    • saat 7 de gittim 1 saat bekledim gelen yok defalarca gittim bir haftadır böyle ya

• Burada açılıyor canım o saatte

• Halk ekmeği demek istedin heralde

0|0
    0|0
    • hastayım lütfen saatin söyleyin saat 7 de gittim 1 saat bekledim gelen yok ekmek alıcam ayakta duramıyorum

• 8-9 gibi yaazıyor internetten. Yanlız millete ergen yazmışsın hatalı yazan sensin insanları böyle hitam etmeye çalışman hiç hoş değil.

• Türkiyede ekmek bayisi yok nerde yaşıyosun sen

0|0
    0|0
  • O değilde hem bilinmeyen bişey soruyosun bide herkese ergen diyosun bence asıl ergen sensin.

0|1
    0|0
  • Halk ekmeği tarzi yerler 8 9 gibi firinlar sabaha karşi

0|0
    0|0
  • sabah.

0|0
    0|0
Yükleniyor...