Ayşenur balcı dan nefret ediyorum?

popi olmak için periscope de soyunan hertürlü pisliğe bulaşan birisi, asla en tarz kadın olamaz. yarışma bitti ama nefretim bitmedi. nihal zaten o sezonu kazanmıştı bence , moda sadece güzel giyinmek tarz giyinmek değil aynı zamanda karakteriylede onu tamamlamak. haksızmıyım? ayşegül doğan çok konuşuyor diye ona karşı grup oluşturan türk halkı , ayşenur balcı gibi birini nasıl birinci seçiyor anlamadım.

Güncellemeler:
bir kere nihal in tarzı daha iyiydi birinci oydu benim gözümde. ayşenurun tarzı yok değil demedim ama karakterle tarz birleşir bence ve o karakterde birisi moda kraliçesi olmamalıydı

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

• Ben de nefret ediyorum. periscope taki kaşarların hepsinden nefret ediyorum aslında

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ugurcan kardeşim sen bir erkek olarak zaten neden bunlari segrediyrsun ki?

0|1
    0|0
    • Ben hala yanlis yolda oldugunu dusunuyrm ama hayat senin tabiki bizim soylediklerimiz nacizhane bir tavsiyeden ileri gidemez kolay gelsin

• teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 13

• Haklısın bende nefret ediyordum ayşenur balcıdan ama yarışmanın adı bu karakter benim değil bu tarz benimdi ve buna göre hakeden oydu çünkü gerçekten orada en tarz giyinen genelde oydu.

0|0
    0|0
  • Ben Ayşenuru beğeniyorum ama Çiğdemi seviyordum sanırım aslında en başta Emeli destekliyordum ama elendi

#Ruskızı

0|0
    0|0
    • tamam orası bir tarz yarışması ayşenurun tarzı vardı ama yemin ederim sevmediğim için söylemiyorum. nihal candan zaten kazanmıştı tarzıyla o kızın hakkıydı. ama parası olmasa geneleve kadar düşecek biri kalkıpta taç giymesin tüm türkiyede ya yazık gerçekten

• Shahaha😃Rus kızlarını seviyorlar canlarım😃

• ne diyim ki bişey diyemem 😂

• ya ben onların hiçbirini tanımıyorum ya :D şu periscope denilen uygulamayıda bir ara kullandım ilk çıktığı sıralar ruhi çenet filan canlı yayın yapmıştı ama sonradan kullanan kitle seviyesi baya aşağıya düşünce silmiştim

0|0
    0|0
  • Davranışları onun güzel giyindiği gerçeğini değiştirmiyor. O yarışma bir stil yarışması. Davranışlarına göre değerlendirselerdi Nur bozar birinci olurdu

0|0
    0|0
    • açıklayamayı okumadığını bu kadar belli etmesen keşke. moda bence sadece stil değil aynı zamanda karakterlede onu tamamlayan bişey

• Haddini aşma bence

• Neyse 19 yaşında bile olmadığını kurduğu cümlelerle ve sorduğu sorularla belli eden bir ergenle tartışmak benim hatam. Sana bu saygısız cümleleri kurma haddini de ben verdim. Şimdi geri alıyorum bu haddi. Selametle

• Aynen haklısın

0|0
    0|0
  • Ay delircem ordaki tum kizlar salak birkaci haric hepsi agzini yumultarak filan konusuyor yanimda olsana sacini basini yolsam

0|0
    0|0
  • uyu bence knk.

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum saçma sapan boş bir program

0|0
    0|0
  • Sizi aptallaştırmak için yayınlanan programları bu kadar ciddiye almayın

0|0
    0|0
  • kim o tanımıyorum

0|0
    0|0
  • Şşş sakın ol tamam mı? Yok bir şey:)) gerçi görmezden gelee gelee bak ne haldeyiz.

0|0
    0|0
    • aynen moda kirli hukuk kirli sağlık kirli vs vs. ülkede adaletli bişey kalmadı

• Bende sevmem onu

0|0
    0|0
  • O... Gibi bir şey be o. Güzel evet kabul ama gerçekten açıp duruyor amacı elalemi azdırmak iğrenç biri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...