Benim sorum sizlere. Hayatinizda ne kadar ônem, deger, gôrdunuz vya gôrmediniz?

Gôzlemledigim kadariyla simdiki insanlar cocuklarina , torunlarina , bibloymusta dusup kirilicakmis gibi davraniyo ama surekli bôyleler. Sanki onlarin cocuklari ve torunlari altin kaplamadan yapilmis gibi davraniyolar. Onun icin ôyle galiba. Diyorum ki bu insanlar i diş cevre hic ûzmuycekmi? ûzerlerse bunlar napcak hmn bir ûzuntude dagilivercekmis gibi gelio bana. Ya bizler hic deger ve ônem gôrmemisligin telafisi var mi? Herseyi ôbur dunyaya erteleyen ben. sesli dusunuyorumda ôbur dunyada gôsteris nisbet bu tarz seyler ve dusucesi bile olmiycagini dusunuyorum. ee o zaman bende sevildgimi desteklendigimi nasil milletin gozune sokucam... Sizlerin bir fikri varsa lutfen paylasin yardim etmis olursnz. simdiden cook tesekkurler

Güncellemeler:
Hayatinizda ne kadar deger ve ônem gordunuz?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi çocuklar dediğin gibi önem verilerek büyütülüyo ama şu da var eskiden çocuk kendi başının çaresine bakardı. Ama ezilirdi de. Biraz duygusalsa bir de sesini çıkaramaz cevap veremez hem ailesi tarafından hem de bunun neticesinde çevresi tarafından ezilirdi. Şimdiki çocuklar ağzıma geleni söylüyolar herkese. Daha cürretkar yetişiyolar.

0|0
    0|0
    • Tsk ederm. Bizm toplumumuz da herseyi abartiyor vur dedimi ôlduruyor. buda yanlis. Dedign gibi karsisindaki buyukmu hic farkinda degil. ya bunlar hirli hirsiza denk gelince napcaklar? Smdiki insanlarn sagi solu belli degil goruyosunuz

• Hırlı hırsıza da ne yapar bilmem ama arkadaş ortamında altta kalmazlar. Ezdirmezler kendilerini.

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• dönemden döneme değişiyor lise dönemi değer gördük ama üniversite başlarında sıkıntı :)

1|0
    0|0
    • Tsk ederm gorusun icn. yorumlarin ilk erkeklerden gelmesi bni sevindirdi. duyarli oldugunuzu gosterir. sessiz ciglim duyuluyo sanki. bnde bu zamanda dogmak isterdim erkek dogmusum ya da gec kalmisim hayata bu zamana

• rica ederim

• Ben ònemsenmk istemiyorum ya bende kimseyi ònemsemk istemiyorum kafam rahat oluyo

0|0
    0|0
    • Yorum icn tsk ederm ôncelikle. bnde tersine karsmdakileri insanlari kendimden fazla ônemsiyorum. senin dedigini dusuncem

• tamam cnim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...