Eskiden zina yaptım Şu an cok pişmanım yardım lütfen :( ?

Gizli Üye
Şuana kadar bir kişiyle cıktım oda cok cok uzun sürdü ve sevgilimle herşeyi yaşadık zina yaptık ben evleniriz diye düşünüyodum cok şey yaşadık cunku birazda ergen zamanımıza geldi başlangıcı o yüzden de böyle oldu ateşle barut gibiydik resmen neyse kız daha sonra ayrıldı benden başkasıyla cıkıyo sımdı ama ben o yaptıklarımızdan dolayı pişmanım sizce simdi karşıma normal biri cıkmaz mı bir ayet varmış zina edenlerin karşısınada öyle biri cıkar evlenirler diye böyle mi olcak simdi gerçekten ben ne kadar namaz kılsamda dua etsem de buna engel olamayacak mıyım :(
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar bu ne önyargı ergenken 16 yaşlarında sevgilimle birşeyler yaşadık aradan 4 yıl daha fazla geçti hatta ve ben Şu an başlamadım namaza ta o zamandan başladım bir kere sevgilimle yaptıgım bir hatadan bahsediyorum bu ne ön yargı yorumlara bak ya sanki hepiniz melek oldunuz cıktınız şaka gibi
Güncellemeler
+1 yıl
ben soruyu yanlıs sordum galba zinadan kastım arkadaşlar önden falan birşeyler yapmadık beraber uyuduk işte ellemeler vs bu kadar ilerisi olmadı yok kızlık vs öyle şeyler olmadıııııııııııııııııııııııııııı!!!
Eskiden zina yaptım Şu an cok pişmanım yardım lütfen :( ?