Fala inanir misiniz?

Fala inanirminiz. Tamam Allaha inancim var herks gibi. Ama bu konulara da merakliyimdir. Gecenlerde baktrdim bildi nasıl oluyor bu ya. bir cok falciya gittim bir yurt disindaki cok iyi bilmisti bide gecen hafta bir kadina baktirdim. A dan Z ye ne varsa söyledi. Ayrica yarin bir kadina daha baktiricam ama bu kadin kahve ficanla 3 harflilerle bakiyormus merak ediyorum?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle şunu söyliyim. Fal bakan veya baktıranlar dinimizce şiddetli bir şekilde kınanmıştır cezası basit bişey değil. Bir diğer konu ise falların nasıl bilindiği. Bunu uhrevi varlıklar aracılığıyla yapan büyücü kişiler var ve çok tehlikeli bulaşılmaması gereken kişiler. Şimdi bir anlatmaya başlasam buradaki 2000 harf kotası yetmez o yüzden hiç girmiyorum o konulara. Kesinlikle ama kesinlikle ister eğlence amaçlı olsun ister gerçek falcılara baktırılsın uzak durulmalı. Sandığınızdan çok daha sakat konular bunlar

0|0
    0|0
    • Merakk ettim ama 😑

• Hiç üç harfliler le baktirmadim yarin baktiricam. Teredutluyum aslinda bilmiyorum tesekkur ederim

• İster gerçek falcı ister değil uzak durmak gerekir. Rica ederim ben teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• Inanmıyordum derken iki kişiye baktırdım ilkiyle dalga gecmekti amacım ama yemedi ve düzgünce baktı falıma ikincisinde de bir arkadaş sohbetinde ben çok iyi bakarım diyen biri baktı ve iki yıl öncesinden şu anı söyledi

0|0
    0|0
    • Enteresann.

• Neredeki şehir olarak

• Antalya

Erkekler Ne Diyor 18

• Allah'tan başka kimse geleceği bilemez. Şirke adım atmayın.

Cinlere baktiranlar geçmişi bilir. ya da sana gelecekte bunlar var diyip onlara yaptırır. Başka yolu yok.

0|0
    0|0
  • İnanmam.

0|0
    0|0
  • İnanmam ama falsizda kalmam :D

0|0
    0|0
  • İnanmam

0|0
    0|0
  • Inancım yok

0|0
    0|0
  • bazen zevkine baktırıyok

0|0
    0|0
  • Para tuzağı hepsi

0|0
    0|0
  • hayır inanmam bu tür şeylere

0|0
    0|0
  • nein

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum

0|0
    0|0
  • İnanmam

0|0
    0|0
  • zen tarot bakıyorum da her zaman bakmıyorum bir de herkese bakmıyorum

0|0
    0|0
  • Hiç denemedim

0|0
    0|0
  • o kadar geri değilim öyle şeylere inanıcak kadar :D dfdf

0|0
    0|0
  • Fala inanmam ama falsız kalmam falım sakız

0|0
    0|0
  • fala inanmayızda bakana da hayır demeyiz işte bizde böleyiz :)

0|0
    0|0
  • Bende iyi bakarim

0|0
    0|0
  • Falsız kalmam ama :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...