Sizi heyecanlandıran hatırladığınız en eski anınız?

İlk aşk, ilk öpücük, korkular, aldatmalar, yalanlar, sürprizler... ama en çok heyecanlandıran hangisiydi nasıl bir an dilimiydi?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• madem en eskiyi soruyon en eski anılarımdan birini anlatıcma ozaman beni heyecanlandıran...
    çok çok eskiden eğitimim için bir yunan adası olan Girit'e gitmiştim.. yunan bölgesi olduğundan filozoflar felsefeler havada uçuşuyor... yurt dışında eğitim görüp yurt dışında iş arıyorum bide... dediler mısır da iş var eleman lazım... mısır hemde yurt dışı tamda benim istediğim olay bindik gemilere günlerce süren yolculuktan sonra nil deltasına vardık acaip heycanlıydım daha önce gitmediğim ilk kez gördüğüm diyarlar yepyeni bir kültür ve yaşayışla karşılaşma heycanı falan ama paso çöl böyle o Girit'in yeşilliklerinden eser yok.. neyse nil deltasından devam ettik güneye doğru ve gitmemiz gereken yere vardık... topladılar bizi khufu diye bir adam var başımızda bölümlere ayırdı bizi... ben kireç taşlarını kesme birimine verildim... zor işti ama eğitimim için para kazanmak zorundaydım.. o mısır güneşinin altında... khufunun kızı vardı armelia esmer tatlısı böyle gözler sürmeli ama o koskoca khufunun kızıydı bende orda kireç taşı kesen bir öğrenci işçi parçası... aspel kader bir gün babasıyla teftişe çıkmışlardı inşaatı görmek için... o ara keskiyi düşürdüm heycandan tamda yanımdna geçiyolardı aldım önünden hemen beni gördü gülümsedi terimi sildi alnımdaki ama elim ayağm titredi heycandan böyle... keskiyi bidaha düşürdüm... gülümsedi adımı sordu keops dedim... bende armelia dedi khufu kolundan çekti götrdü kıznı... gözleirmiz ayırmadık birbrimizden dönüp dönüp bana baktı... 1 ay sonra zengin bir asille evlendirdi zalım khufu onu... içim kan ağladı işi bırakıp girite döndüm... 20 yıl sonra inşaat tamamlandı... açılışa davetiye geldi o zaman eğitimimi bitirip anadoluya dönmüştüm eğitmen olmuştum... neyse vardım mısıra tekrar bizim inşaat devasa üçgen bir yapı olmuş... adını keops koymuşlar... babası ölünce armelia kraliçe olmuş... ve o devasa üçgen prizması yapıya kraliçenin isteği üzerine keops adını vermişler... armelia yı yıllar sonra görmek ilk günkü gibi heycanvericiydi.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• burdan biriyle tanismistim telefon numarasini vermisti gizliden ara diye 1 2 hafta aramadim bir gun sıkılıp aradim o an heyecandan olecektim resmen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Anlatamam şimdi üşendim.

0|0
    0|0
  • Yok ki

0|0
    0|0
  • İlk sevişmem bayan çok heyecanlı ve çok tatlıydı ( :

0|0
    0|0