Din kardeşlerinizi gördünüz mü?

Din kardeşleriniz Suriye, Lübnan 1915 olaylarını SOYKIRIM olarak tanırken İsrail soykırım olarak tanımadı kendileri soykırıma uğradıkları halde...

Hadi çıkın sokaklara parasını verdiğiniz Coca Cola'yı asfalta dökün ve hep beraber ''Kahrolsun İsrail'' diye bağırın Din kardeşlerinizi gördünüz mü ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Şu Müslüman Türklere en büyük kazıkları din kardeşleri atıyor boru gibi girdiği halde akıllanmıyor bu ümmetçiler ya bana hristiyan türküm diye her gün tonla tehdit mesajı atanlar araplara kardeşim diyorlar alın size islam kardeşliği
    talkan ve curcanda araplar çok türkü katletti
    bir laf var beceren sevilir diye
    tam o şekil dünyada arapları kutsal bir ırk olarak kabul eden araplara tapan tek milletiz

0|3
    0|0
    • Türk ol gerisi beni ilgilendirmez her zaman kan kardeşimsin

• Boşuna demiyorum araplara tapan kutsal bir ırk gören tek milletiz diye yorumlarda toz kondurmuyor ümmetçi sentezciler

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir insanı kardeşim olarak kabul ederken dininin ne olduğuna bakmam. Bunların bizim dostumuz olmadığı gibi İsrail de bizim dostumuz değil.

0|1
    0|0
  • Genelden çağrışım yaparken, haksızlık yapılıyor. Din kardeşliği isimde değildir. Dininiz soykırımı, masumu katletmeyi mi yasakladı, katletmeyen din kardeşinizdir. Dininiz zinayı mı yasakladı, zina yapmayan din kardeşinizdir. İşleve bakmazsan. isimle sadece masumlar ölür. Şu an dünyada olduğu gibi. Herşey insanlıkla, anlayışla ve bakış açısıyla ilgili. Koyun olmayın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Türkler Türklerle kardeştir sadece diğer ırklarla arkadaş olabilir diye düşünüyorum :)

Araplardan hiç bir zaman bize gram fayda gelmemiştir bir gavurla kardeş olurum ama bir israilliyle arapla kardeş olmam

0|1
    0|0
  • Bu hayatta bir sakallıdan bir de türbanlıdan korkarım her haltı yer bunlar, libidosu ve ötesi için

Cayırt

1|1
    0|0
  • Arapca yazi var o resimde. Kutsal. Cok ayip. 😂😂

0|1
    0|0
  • İsrail devleti dünyadaki en büyük Türk düşmanıdır bunu bilmiyorsan ben sana türkcü felan demem sadece cahil derim, ikincisi Suriye ve Lübnan'ın tanımasının sebebi Suriye'nin başındakı sunni düşmanı insanları biliyoruz zaten falza konuşmaya gerek yok, Lübnan ise ortadoğuda en fazla Ermeni nüfüsü barındıran ülkedir onlar o yüzden kabul etmişlerdir ama bu Müslüman Suriye ve Lübnan halkının böyle düşündüğü anlamına gelmez, bilmeden konuşma bence

0|0
    0|0
    • ben israili zaten bıze dost ılan etmedım element uydurmayalım ve araplar bızı sevmez bızı dınsız olarak gorurler

• O kadar Arap tanıdım, böyle birşey duymadım, bırakın bu kulaktan dolma bilgileri ve Araplara karşı boş düşmalığı kardeşim, biraz büyük düşünün, sen arapla marapla boş boş uğraşırken esas düşman batılılar ve babaları israil kuyumuzu kazıyor

• oturup surıyelı ıle konustum bırader dedım kı aynı sekıl bız savastan kacıp surıye sıgınsak ne olur dıye kadınlar ve kızlar carıye olur erkeklerın kafasını keserler dedı kendı agzıyla ne yasıyorsun sen Türkün tek dostu gene Türk dür din falan yalan dolan hepsi

• Suriye ve Lübnan devletleri soykırım olarak tanımış olabilirler. Onlar bizim din kardeşlerimiz değil. İran da değil, Suudiler dahi değil. Hepsi bid'at ehli. Bizim kardeşlerimiz olanlar sünni müslümanlardır.

0|0
    0|0
    • İnsanlar barış için çağrı yaparken, 'Tüm insanlar kardeştir, insanlığı din dil ırk gözeterek kateden soykırım yapan hayvanlığı seçmiştir' derken, evinizde oturup alevi sünni ayrımı yaratıp düşmanlığı benimsetmek evet, ancak siz ve sizin gibi düşünen kardeşlerinize yakışır.

• @siyahaltin
      Söylediklerim kendi düşüncelerim değil. Ehl-i sünnet alimlerinin bildirdikleridir.
      Bid'at ehli Allah-ü Teala'nın düşmanıdır. Hadiste de geçiyor. Çünkü Allah'ın dinini bozmaya uğraşmaktadır. Bid'at ehlinin zararı kafirden çoktur. Çünkü kafir açık düşmandır. Dışımızdadır. Bid'at ehli gizli düşmandır. İçimizdedir. Dini içerden yıkar. İçteki düşman her zaman daha tehlikelidir. Bu sebepten Osmanlı, İran ile savaşmıştır. Vehhabiler türediğinde onlar ile savaşmıştır. Selçuklular, Bid'at ehli Fatımiler ile savaşmıştır.
      Görülüyor ki söylediklerim mantığa uygun olandır. Mantık, nassa (yani ayet ve hadise) uygunsa doğrudur. Değilse yanlıştır, çöpe atılır.

• Hadis-i şerifte buyuruluyor ki:

(Her bid'at sapıklıktır.) [Müslim]

(Bid'at ehli, bid'atini Allah rızası için terk etmedikçe, hiçbir ameli kabul olmaz.) [Deylemi, İbni Neccar, Ebu Nasr, İbni Ebi Asım]

(Bid'at ehlinin hiç birisi Sırattan geçemez, Cehenneme düşer.) [İbni Asakir]

(Bid’at çıkarıp, onunla amel edenlere lanet olsun.) [Dare Kutni]

(Bid’at ehli, yaratıkların en kötüsüdür.) [Ebu Nuaym]

• Yönetimin tavrı ile halki karistirmayin.
    Tayyip erdogan dünyaya "seriatcı bir milletiz" mesaji verse ateistler de seriatcı mı olmuş olur?
    İyi ayırt etmek lazim.

0|0
    0|0
    • tayyıp ne alaka

• bn topraklarımı bırakıp kacmam onlar gibi

• Kastettigim sey tayyip erdogan değil. Rte bir örnek. kastettigim bir örnek. Şahıs degil

• AKPliler yakında maskeyle dolaşacaklar

0|0
    0|0
Yükleniyor...