Benim gibi oyuncu olma hayalleri olan arkadaslarım var mı? Nasıl bir yol izliyorsunuz?

Nasıl bır yol ızlıyorsunuz? Neler yapıyorsunuz hayalleriniz için :)

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Üst düzey bir beklentim yok ama yeteneğim olduğunu düşünüyorum. Bu zamana kadar bölgesel tiyatrolarda, skeçlerde hep yer aldım beğenide kazandım. Biraz şans işi bence oyunculuk 😃

0|0
    0|0
    • Kesinlikle şans işi. bir ajansa falan kaydoldun mı peki

• İsim olarak Şu an için bilgim yok ne yazı ki ama manken arkadaşlarım var ve ajansın çok farkı olduğunu söylemişlerdi. İstanbul da bikaç ajans ismi vermişlerdi. Hatta birinde Kıvanç Tatlıtuğ da yer almış. İstersen senin için araştırırım

• Araştırırsan sevınırım..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• daha genç yaşlarda büyük bir heves taşıyordum. tiyatro nedir sorusuna cevap veremeyecek , ''venedik taciri'' dediğinde suratına boş boş bakacak , eğitimsiz ya da kalburüstü olmayan mankenleri televizyonda görmeye tahammül edemeyince tüm hevesim tiyatroya kaydı

0|0
    0|0
  • Allahın helal dairesinden çıkmadan secde üzerindeyken ölmek tek ve en büyük hayalim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok istiyorum ama ailem kimin eli kimin cebinde belli değil, bir yerlere gelebilmek için onun bunun yatagina girenler vvar, sen istemesen yanasmasan taciz baslar, tehlikeli diyorlar
    Bnde korkuyorum :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...