Herkes çok iyi insan olduğunu düşünüyorsa bu kötü insanlar neden var?

Şimdi Allah'ı var benden daha iyisi yoktur. Düşünceli insanım. Hep adımı ben atıyorum. Bazen saf olsam da en iyisini ben hak ediyorum.

Bunları ister istemez içimizden diyoruz fakat dünyada neden bu kadar çok kötü insan var? Neden masumlar ölüyor?

1|0
96

En İyi Kız Görüşü

• Aynen bazı şeyleri yanlış anlamışsın Dünyada sadece iyi insanlar yok iyi ve kötü kişilere göre değişse de Evrensel iyiler ve yanlışlar var Sen bir şeyi çok iyilik isteyerek yapmış olabilirsin ancak onun sonucu iyilik getirmeyebilir Yani karşılıklı iyilik yapma

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İyiyle iyi; kötüyle kötüyüm ben.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Hiçbirimiz masum değiliz

0|0
    0|0
  • Ben "iyi" ya da "kötü" değilim. :)

0|0
    0|0
  • Kendi hatasını ya da yaptığı kötülüğü görebilen çok nadir insan vardır. Bu yüzden herkes ben iyiyim, tüm yanlışlar bana yapılıyor havasındadır.

0|0
    0|0
  • Mutlak bir 'iyi' yoktur da o yuzden. Herkesin iyisi farklidir. Herkesin normali farklidir.

0|0
    0|0
  • Ben kötüyüm diyen de var acik acik

0|0
    0|0
  • kendini iyi olarak görendir aslında kötü olan..

0|0
    0|0
  • Kötüler olmasa iyilerin kıymeti bilinmez...

0|0
    0|0
  • Cehalet işte herkesin kusurları var. Herkes kendini bilmeli ama kendini bilmeyen çok insan var malesef...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evrensel iyi veya kötü diye bir şey olmadığı için olabilir. Bazı kişiler bazı şeyleri bazı şeylerden daha iyi veya daha kötü olarak görebilir.
    Ayrıca benden iyisi yok diyen insan kördür ya da kibirlidir.

0|0
    0|0
  • İyi olduğumu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • iyi insanların değerini anlamamız için.

0|0
    0|0
  • Kötülük gördüğü için

0|0
    0|0
  • Nedeni çok

0|0
    0|0
Yükleniyor...