Kapat

Çarşıya çıktığınızda hangi kadinların hayat kadını hangi kadınların müslüman kızı olduğunu ayırt edebiliyormusunuz?

Çarşıdaki kadınlara baktığınızda hangisi yahudinin kızı hanfisi hıristiyan kızı ha gisi hayat kadını hangisi müslüman? Ayırt edebiliyormusunuz

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir devirde onu ayırt etmek zor malesef

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Artik kimin ne oldugunu ayirt edemez olduk

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• Bunu ayırt etmek için gözlük takıyorsun.

0|0
    0|0
  • ayırt edince elimize ne geçecek ki

0|0
    0|0
    • Hangi ülkede olduğumuzu anlayacağız burası müslüman bir ülke ama çarşıya çıktığınızda sanki hıristiyan bir ülkenin baş kentinde gibisiniz

• tabii ki islamda ayrı bu okuduk ettik o kadar ama sorun islamda değil müslümanım diye geçinenlerde

• Aynenişte aradığıp be tebrik ederim kardesim

• Adamla erkeği çok güzel ayırt ederim ben.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Herkes insan sonuçta. Çokta umursamam hangi dinde olduklarını.

0|0
    0|0
  • al bir yobaz daha yazık kimin çocuğuysa

0|0
    0|0
  • Parayla imanın kimde olduğu belli olmaz değişik görünmek için demiyorum ciddiyim benim annem dinine bağlıdır hep namaz kılar oruç tutar ama babamsa ateisttir

0|0
    0|0
    • Vaay ne güzel işte ama müsluman bir insanın nasıl giyinmesi gerektigi bellidir bir kadın açik saçık bir sekilde (dar pantolon, dekolte, mini etek vs) çarşiya çıkarsa, o kadına eve dönünceye kadar kaç erkek sehvetle baktıysa o kadar erkekle zina etmiş gibi mahşere gelecektir diyor rasulullah yani bunları göz önünde bulundurmak lazım gençleri tahrik etmemek gerekiyor bunu bir kadın bilmeli

• Ya defolgit tahrik olmaya yer ario ile itler

• @Fatoş2121 benim aile hayatımdan sana ne hatta kime ne yani

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...