Çarşıya çıktığınızda hangi kadinların hayat kadını hangi kadınların müslüman kızı olduğunu ayırt edebiliyormusunuz?

Çarşıdaki kadınlara baktığınızda hangisi yahudinin kızı hanfisi hıristiyan kızı ha gisi hayat kadını hangisi müslüman? Ayırt edebiliyormusunuz

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir devirde onu ayırt etmek zor malesef

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Artik kimin ne oldugunu ayirt edemez olduk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bunu ayırt etmek için gözlük takıyorsun.

0|0
    0|0
  • ayırt edince elimize ne geçecek ki

0|0
    0|0
    • Hangi ülkede olduğumuzu anlayacağız burası müslüman bir ülke ama çarşıya çıktığınızda sanki hıristiyan bir ülkenin baş kentinde gibisiniz

• tabii ki islamda ayrı bu okuduk ettik o kadar ama sorun islamda değil müslümanım diye geçinenlerde

• Aynenişte aradığıp be tebrik ederim kardesim

• Adamla erkeği çok güzel ayırt ederim ben.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Herkes insan sonuçta. Çokta umursamam hangi dinde olduklarını.

0|0
    0|0
  • al bir yobaz daha yazık kimin çocuğuysa

0|0
    0|0
  • Parayla imanın kimde olduğu belli olmaz değişik görünmek için demiyorum ciddiyim benim annem dinine bağlıdır hep namaz kılar oruç tutar ama babamsa ateisttir

0|0
    0|0
    • Vaay ne güzel işte ama müsluman bir insanın nasıl giyinmesi gerektigi bellidir bir kadın açik saçık bir sekilde (dar pantolon, dekolte, mini etek vs) çarşiya çıkarsa, o kadına eve dönünceye kadar kaç erkek sehvetle baktıysa o kadar erkekle zina etmiş gibi mahşere gelecektir diyor rasulullah yani bunları göz önünde bulundurmak lazım gençleri tahrik etmemek gerekiyor bunu bir kadın bilmeli

• Ya defolgit tahrik olmaya yer ario ile itler

• @Fatoş2121 benim aile hayatımdan sana ne hatta kime ne yani

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...