Çocuklardan nefret eden var mı benim gibi?

ne diye varlar anlamıyorum gereksizşeyler hepsi sinir bozucu. bu benim fikrim hissettklerm öyle saçma sapan yorum yapacak olanlar kendilerne saklasn.

Güncellemeler:
sevmek zorunda degl kimse o beyni olman küçük malları. hele bir de başkalarının çocuklarını etrafta görmek iyice sinir bozucu
...

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• yok etmem

0|0
    0|0
  • Anneysen "postpartum depresyon"a girmiş olabilirsin. Aksi halde ben nefret etmiyorum çocuklardan sabırlı olmayı öğretiyorlar insana. Öfke, sinir kontrolü açısından önemli

0|0
    0|0
    • asla anne olmam. o salakları uzaktan çekemiyorum bir de yakınımda olmasn

• Çocukları masum olarak benimsemiş bir toplumun olup olmaması önemli değil çocuklar zaten masum. Ayrıca bu bir yanılgı falan da değil bence. Gerçekten normalden sapma olmayan bir insan çocukları masum görür yani insanların çoğunluğu böyle düşünüyor diye bu normal ve senin davranışın normal dışı bir davranış. Normal dışı davranışların tarihte ve edebiyatta çoğu kez, adam öldürme, intihar, cinsel saldırı gibi toplum normlarından aşırı sapma gösteren örnekleriyle yer almış olması ve bundan dolayı, ruhsal bozuklukların toplum dışı ya da tehlikeli davranışlarla eş tutulmuş olmasıdır. Böylece birçok insan, normal ve normal dışı davranışların kesin bir sınırla ayrıldığı ve bir yanda normal kişiler, diğer yanda da hasta kişiler olduğu kanısına sahip olmuştur.

• evet ülkenin çoğunluğunun erdoganı seçmesi de erdoganı en iyi iktidar yapıyor galiba senin gibilern gözünde. geri kalanlarımız ruhsal sorunlularz. evet belli bu toplumun hali. böyle bir toplumun normlarında aramak lazım asıl sorunu

• Seni tarladan mı almış babanlar

0|0
    0|0
  • bir onlar masum zaten. Büyükleri mi sevelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bazen çok sinir bozucu olabiliyorlar

0|0
    0|0
    • sinir bozucu olmadıkları zamanmı var ya küfür etmekten bıktım

Yükleniyor...