Sınıftaki kimseyle anlaşamıyorum. Ne yapabilirim?

Bu sene yeni başladığım sınıfımda hiçbir kızla iyi geçinemiyor ve oldukça dışlanıyorum. Sadece bir tane çok yakın arkadaşım var. Ki bana böyle davranmaları için de hiçbir sebep yok ortada. Arkadaş edinmekte çekingen olsamda normalde çok eğlenceli bir insanımdır. Ne yapabilirim bu konuda?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Lisede olduğunu tahmin ediyorum , lise kaçsın? Eğer son sınıfsan hiç takılma ya da 11. sınıfsan dişini sıkmayı dene. Bana da son yıl böyle yapıldı. 2 kişi vardı , Şu an olsa ağızlarını burunlarını kırardım belkide ama o zaman yapamadım. Şimdi içlerinden biri gitti saçma sapan bir bölüme , her aksam doğanla bira fotoğraf atmak dışında yaşama amacı yok. Diğeri hakkında da bir bilgim yok. Sadece şunu dicem , universitede işler çok iyi oluyor genelde.

0|0
    0|0
    • Ek olarak kendinden nefret etmemen için ilgilendiğin bir uğraşın olsun.

• iyi olmuş :) Sevindim senin adına :)

• Çok teşekkür ederim 😁

En İyi Kız Görüşü

• Yeni mi başladın liseye

0|0
    0|0
    • Evet bu sene başladım

• Umarım bir an önce değişir sınıflarımız da kurtulurum şu kızlardan. Sorun yaşadıklarım sadece onlar yani diğer sınıflardan çok fazla arkadaşım var ama berbat bir sınıfa düşmüşüm işte. Neyse teşekkürler 😊

• Ne demek:)

Erkekler Ne Diyor 1

• her şeyde bir hayır vardır.10 tane dost postundan çakal arkadaşın olacağına 1 tane sağlam arkadaşın olsun daha iyi.

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum ama bana karşı toplulukla hareket ettikleri için çok yanlız hissediyorum haliyle

• Peki deneyeceğim teşekkürler

• rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 1

• Pek bir şey yapamazsın. Böyle devam eder. Ondan ötürü pek takma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...