Sizce arkadaşım haklı olabilir mi?

dershaneden bir arkadaşım var çocuk geleli fazla olmadı.. bir sohbette lise son sınıfta beraber staj yaptığım arkadaşımdan konu açıldı... kızla hala görüşüyoruz çokta severim kendisini.. neyse çocuk bu kızı merak etti illede fotoğrafını göster diye tutturdu bende göstermicemi söyledim.. kızın haberi yok ayrıca önüme gelen insana da arkadaşlarımın fotoğrafını gösterirsem işim iş.. yaklaşık 1 hafta önce çocuk mesaj atıp arkadaşıma selam söylememi istedi sonra fotoğrafını göstermediğim için tuhaf davrandı.. hatta bana "belki o fotoğrafı göstermeyerek büyük bir aşkı engelledin" dedi.. bende "bunlar kader kısmet işi olacağı varsa ben engelleyemem" dedim... çocukta "doğru söylüyosun insan görmediği birine aşık olabilir mi kardeşim anlamalısın bence" demiş.. o akşam bende arkadaşımla konuşup olayı anlattım açıkçası olaya güldük.. bu sabah çocuk dershaneye niye gelmiyosun diye bana mesaj attı işte gelseydin iyi olurdu felan dedi sonrada arkadaşıma onu söyleyip söylemediğimi sordu.. bende söylediğimi ama umursamadığını söyledim.. sonra arkadaşımla konuştuk.. konuşmaları ayrıntılı gönderince kız çocuğun benden hoşlandığını ve kendisi üzerinden benimle muhabbet kurduğunu düşündüğünü söyledi... sizce bu çocuk görmediği birine neden bu kadar taktı.. arkadaşımın dediğinin doğru olma ihtimali sizce var mı

Güncellemeler:
güncel güncel güncel güncel güncel güncel güncel güncel

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...