Nisanlimi artik sevmiyorum napmaliyim?

4 ay oncr nisanlandim eskisi kadar sevemiyorum cunku hergun ona ilgi gostermemi bekliyor ne bilim artik yaptigi soyledigi seyler bana batiyor sanki konusmak bile istmyrm 5 gundur aramiyorun cildirdi aklima bile getirmek istmyrm ne bilim ya asiri sogudum sorun su akrabayiz uzaktan ve ayrilamiyorumda cunku yuzugu atsam akraba arasinda inanilmaz bir sikinti olck ailem bana karsi olanlardan dolayi gard alck falan ben bu hayatida istemyorum ama mecburiyetten katlaniyorum napmaliyim

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle sakin ol. Nişanlın sorun çıkardığı zaman sende tepkini koy. Büyük tartışmalar yap demiyorum ama tepkini koy. Alttan alma kızdıysan belirt. Hatası varsa söyle böyle hep susarak olmaz. Ailenede durumu anlat senin rahatsız olduğunu bilsinler. Tabi onlar alttan alacakalardır ama sen sorun devam ettiği sürece anlatmalısınki onlarda mutsuzluğunu görsünler. Ayrıca hayatının sonuna kadar pişmanlık yaşayacağına akrabaların sana tavır alsın daha iyi diye düşünüyorum. Bu evlilik ilerde hep onu görücen susarak katlanarak hayatını bitirme.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ayril gitsin

0|0
    0|0
    • Ah keske soyledigin gibi kolay olsa

Kızlar Ne Diyor 3

• Olaya bir de onun açısından baksanız... Birisi gelip seni seviyorum diyor, nişan takıyor ve 4 ay sonra fikrim değişti, hadi ayrılalım, ya da artık seni sevmiyorum söylüyor. Siz onun yerine olsanız ne yapardınız? İnsan kendini kullandırılmış hisseder. Türkiye gibi bir yerde belki sonra nişanlı olduğundan dolayı evlenmekte zorluk çeker. Sizi de anlıyorum, insan sevmediği biriyle yapamaz. Zor bir durum. Allah yardımcınız olsun.

0|0
    0|0
    • Olmuyor iste cok denedim sabrettim ama olmuyor 1 aydir cabaliyrm

• Alenen konuşmalısın. "Beni yoruyorsun. İlerisi için hevesimi, heyecanımı öldürüyorsun" de.

0|0
    0|0
    • Ben cok konustum

• Bitmeye mahkum bir evlilik yapmaktansa, baştan birilerini üzmeyi göze al o zaman.

• İçinden ne geçiyorsa onu yap. Boşuna acırsan acınacak hale gelirsin dememişler

0|0
    0|0
    • Ama olmuyor iste konusmak istmyrm ailem ustume geliyor ailemi aramis ne bilim milleti araya sokmus falan istmyrm ya

• Zorla güzellik olmuyor kardeş. Evlenince de sihirli değnek deyip herşey düzelmeyecek. İyi düşün sen

Erkekler Ne Diyor 2

• Yüzüğü kafasına fırlat.

0|0
    0|0
  • Kiz kac yasinda ve kac senedir sevgilisiniz kardesim?

0|0
    0|0
Yükleniyor...