Tv de izleyecek bir şey bir gün olacak mı?

Tv de izleyecek bir şey bir gün olacak mı?İstanbul'daki Semtimize yepyeni yer altı çöp kutuları yapıldı! Fakat üzerinde kocaman evsel atık yazmasına rağmen insanlarımız karışık çöpleri tıkıştırmaya devam ediyor!

Ayrıştırmayan arkadaşlarında neden çöplerini ayrıştırmadıklarını merak ediyorum YORUMLAR LÜTFEN

• Evet çöplerimi geri dönüşüm için ayrıştırıyorum !
    75% (9)77% (10)76% (19)Oy Ver
  • Hayır çöp mü ayrıştırılır!
    25% (3)23% (3)24% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Çöplerinizi Ayrıştırıyor musunuz?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• millet çöpünü çöp kutusuna atmaya alıştı da ayırıp atması kaldı çok şey mi bekliyoruz ney ;)

1|0
    0|0
    • Eh biraz insanlık bekliyorum çok mu polluanacı bir görüş oldu ! Aslında ayrıştırma işlemi neden yapmayı tercih etmediklerini merak ediyorum?

• Ayrıştıran insanlar için çöplerini temiz ve ayrıştımış halde yine sunabilir o çöp toplayanlar pisliklerimizi eşelemek zorunda değil, o insanlar da işlerini temiz yürütebilir keşke belediyelerinde kafası çalışsa o sokakta kağıt toplayanları kadrolu işe alsa 🤔🤔

En İyi Kız Görüşü

• evet farkındayım kimse kusura bakmasın türkiyede yaşayanlar aptal cahil bilgisiz sorumsuz bilinçsiz türkler demiorum türkiyede yaşayanlar diorum artık gerçek bir türk göremiorum

1|0
    0|0
    • Hakkaten çevrelerini görmezden gelip piknik yerlerinin bile içine bile bile eden çok değişik bir kültürümüz var ve bununla övünmekteler

• ya olaya bak piknik dedin aklıma geldi sigarayla yangın çıkartabiliolar

• Gerçekten çok detay var bu ayrıştıma meselesinde !

Erkekler Ne Diyor 6

• İmkansız olmaz bence
    Ayrıştırılırsa belediyenin faydasına olur rahatlıkla alıp satar başka bir faydası yok 😉
    Şehir çöplüğüne gitse zaten orda ki gariban ekmeğini ordaki çöpler de kazanan insanlar ayrıştırıp satıyor...

1|0
    0|0
  • Evet çöplerimi geri dönüşüm için ayrıştırıyorum

1|0
    0|0
  • Olur elbet.

0|0
    0|0
  • Bazen.

0|0
    0|0
  • Çocuklarımıza çevre bilincini asilayip uygulamak. en güzeli. Ben yapıyorum