Annenize hangi konularda ve/ya işlerde yardımcı oluyorsunuz?

Herkes evlat... Ve evlat olarak illaki annelerinize yardım ediyorsunuzdur.Çünkü her evlat duyarlıdır. Rutin yardım ettiğiniz konular nedir?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Salata yaparım, çorba yaparım, Elektrikli süpürge açarım, Eskiden ütüde yapardım artık yapmıyorum. Ütü gerektiren kıyafetlerden uzak duruyorum. Halı yıkamışlığım dahi var :) Çay demlerim servis yaparım, şeker kolonya bile tutarım. Bulaşıkları yıkadığım bile oluyor, az bişeyse makineye atma ihtiyacı yoksa. Yün yıkayıp yorgan yüzü geçirmişliğim bile var :)
    Şimdi baktım kendi halimede ben çok mu gılibiğim :)

0|1
    0|0
    • hayır hayır alakası yok. benım soyle bır savunmam vardır. bır erkek cocugu, en azından kendı kıyafetlerını bı gomlegını utulemeyı 1-2 cesıt guzel yemek yapmayı ogrenmelıdır. bunları bılırse hayatını devam ettırebılır dusuncesındeyım. o yuzden tebrık ederım senı... hatta once annenı ;) sana bunları ogretebılmıs sende yapmıs ogrenmı ve uygulamıssın... ınsallah bende annecın kadar basarılı olabılırım ;)

• kılıbıklıkla ne alakası var.. herkes senin gibi olsun.. takdir ettim. başarılarının devamını dilerim :D

• @blackholeinmymind
      perde yıkayıp kornişe geçirdiğim, havalar güzel olunca balkon yıkadığım, meyveleri kendi ellerimle soyup ikram ettiğim, toz aldığım, çamaşır astığım topladığım :)

En İyi Kız Görüşü

• Babam öldükten sonra eş oldum ona, abim uzakta olduğundan iki evlat sevgisi gösterdim. Bazen yemeği yaptım bazen temizliği. Anlamadığı konuları anlattım. Ona kötülük eden bütün akrabalarının yanından çektim çıkardım onlarla arasına duvar ördüm. Allah onu benden, beni ondan ayırmasın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

Kızlar Ne Diyor 5

• günlük temizliği paylaşırız. ben evi süpürürüm o bulaşıkları tuvaletleri halleder.
    yemek icin doğrama/rendeleme işlemlerini ben yaparım o sadece pişirme kısmını yapar.
    buzdolabını temizlemek, camların arkasını silmek de bana ait.
    baya yardımcı oluyorum.

1|0
    0|0
  • Dun camları sıldım perdelerı astım tabı bunları kolları rahatsız dıye yaptım rutın olarakta camasırları ben asar katlarım kahvaltıyı ben toplarım bulasıgı falan evı ortaklasa supuruyoruz bıde her aksam cayı ben demlerım

1|0
    0|0
    • ınan bana tum bunları kendın ıcın yapıyorsun ;) yaptıgın onaysa ogrendıgın kendıne :)
      ayy tam anne ggıbı konustum :D

• Mutfak. Ayıptır söylemesi elim lezzetlidir. Çamaşıra pek karışmıyorum. Temizliğe ikimiz de karışmıyoruz.

1|0
    0|0
  • YEMEEEK

1|0
    0|0
  • Yalnızca yemek konusunda

1|0
    0|0
Yükleniyor...