"Ben demiştim" sözünü çok sık kullanır mısınız?

Genelde ileri görüşlü bir sözdür. Bazı şeyleri tecrübelerine ya da hislerine dayanarak tahmin eder ve çoğunda bilirsin.

Yanındaki insanı da uyarırsın ama genelde herkes bildigini yapar. Ve söylediğin şey doğru çıkınca da bu sözü söylersin.
"Ben Demiştim"

Peki ileri görüşlü müsünüz, bu sözü sıkça kullanır mısınız?
En son nasıl bir olay yaşadın ki bu sözü duydun ya da söyledin?

1|0
20|13

En İyi Kız Görüşü

• Evet. Hala dediklerime uymayanlar var yine de.

En son.. Geçenlerde bir arkadaşım eskiden 'hayatımın aşkı, ben ona sevdalıyım' diyerek söz ettiği kişiden nefret ettiğini anlattı. Ben de ta ilk ben onu seviyorum dediğinde demiştim ona bu kadar kesin konuşma diye. Şimdi de ben demiştim dedim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yazık ki çok sık kullanırım. Sana da kullanmışlığım var. :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Evet cevremdekiler cok gelir bu sozume yaptiktan sonra , bende ben demistim demenin mutlulugunu yasarim

0|1
    0|0
  • Genelde kimseyi gt etmemek için içimden söylüyorum asdfgh

0|1
    0|0
  • Hislerime güvenirim az yanıldığımı düşünüyorum etrafımdaki herkesi de uyarmak görevim çok kullanıyorum bu sözü o yüzden haklı çıkmak bazen iyi bazen de kötü

0|1
    0|0
  • Evet kullanirim

0|1
    0|0
  • Genelde ben hep diyorum ama demiştim demiyorum bana denilirse de çok itici buluyorum dedin de simdi ne yapalim oldu iste..

0|1
    0|0
  • hayır karşımdakinin kendini ahmak gibi hissetmesine neden olur ve rahatsız olurum ama genel olarak durum hep "ben demistim" e cikar :D

0|1
    0|0
  • Evet. Ama herzaman dışımdan söylemem

0|1
    0|0
  • Genelde kullanmam çünkü ileri görüş içeren bir ifade de kullanmam. Artık insanları gelebilecek tehlikelere karşı uyarmıyorum.

0|1
    0|0
  • Evet genelde söylerim hislerim kuvvetli bu konuda. O değil ben içimden ne geçirsem iyi/kötü hep başıma gelir önce iç sesimi sustursam😂

0|1
    0|0
  • Evet kullanırım

0|1
    0|0
  • Çok kullaniyorum çünkü insanlar genelde aynı samimiyetsiz çok zor olmuyo tahmin etmek

0|1
    0|0
  • Hic kullandigimi hatirlamiyorum.

0|1
    0|0
  • Çok sık kullanırım çünkü sözümü dinleyen yok sonra NeverForgetMe neden haklı oluyor😄

0|1
    0|0
  • çok sık kullanırım , hissederim çoğu şeyi tabi kimse takmaz sonra başına gelince anlar

0|1
    0|0
  • Duymam.

0|0
    0|0
  • Kullanirim

0|0
    0|0
  • Nadiren

0|0
    0|0
  • Çoookk kullanrm

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• yani pek kullanmam ama benden fikir alan insanlar sonunda benim dedigim noktaya geldiyse
    ben demiştim diyerek yapıstırıyorum lafı :)

0|1
    0|0
  • O kadar çok kullanırım ki.. bu yüzden çok yakın çevrem sinir olur bana.. :)

0|1
    0|0
  • Yok ya azaldı baya.

0|1
    0|0
  • Dilimin ucuna sıksık gelsede yutarım

0|1
    0|0
  • çokfazla hemde kimsede sallamaz beni ama gerçekler

0|1
    0|0
  • Hiç kullanmam, çünkü ben demem.
    Sen derim.

0|1
    0|0
  • Ben demiştim bakışı atarım sadece. #DerinKuyu

0|1
    0|0
  • vet sürekli kullanırım yani insanlara sonucunu söylediğim şeyi yaptıkları her seferde

0|1
    0|0
  • her zaman

0|0
    0|0
  • Kullanmam

0|0
    0|0
  • Ara sıra.

0|0
    0|0
  • Evet :)