Lise hayatınızdaki en kötü anınız ne?

Lise binbir çeşit olayın kişilerin geçtiği yer lisemdeki son yılımda kötü zamanlar geçiriyorum ve şunu biliyorumki üniversiteye geçtiğimde bunları düşünüp gülücem sizinde böyle anılarınız varsa yazarmısınız?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ara arkadaşlarla beraber birbrimizin donunu çekip kafaya geçiyorduk intikam alacağım bir arkadaş vardı bahçede duruyor biriyle konuşuyordu bende öyle arkadaşla konuşuyordum arkama döndüm baktım arkadaş orda aha dedim yaktım çırasını tekrardan arkadaşla konuşmaya devam ettim sonra birden arkamı dönüp koşmaya başladım gittim elimi soktum donuna lap ettim çektim laaan birde baktım kırmızı tanga fiyonklu benekli don geliyor çektikçe havaya kalktı hafifti birazda laaan dedim çağatay olm bu neeeee :D :D :D Ne çağatayı bee gerizekalıııı diye bir laf duydum sonra kızdan lap diye yere bıraktım kaçtım mk :D :D :D :D

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Okula konferans için gelen prof 200 kişinin içinden beni seçmişti yarım saat boyunca şiir okumuştum çok utanmıştım sanırım bu en kötü anım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ceket küçük geliyordu pantolon benim değildi büyük geliyordu :D o zaman çok üzerdi

1|0
    0|0
  • Lisede cok sessiz sakin biriydim. Şimdiki gibi olsam okulun altını üstüne getirirdim kesinlikle

1|1
    0|0
    • sana sormam lazım nasıl degiştin peki bende liseden mezun oldum ama hala aynıyım

• Ne güzel

• Guzel olan nedir 😊

• her günüm

1|0
    0|0
  • gozumun onunde kızn merdivenlerden ucması

1|0
    0|0
  • Okuldan kovulmam :D

1|0
    0|0
  • Kovulmuştum:/

0|0
    0|0
  • Anım yok hiç :D

0|0
    0|0
  • Sınıfın Ortasında Uzun Eşşek Oynarken Pantolonum Ortadan 2'ye Ayrıldıydı... Tabi Ben İptal, Ben 2 Kişi :(

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • her zaman güzeldi ne insanlar geldi geçti

0|0
    0|0
  • Yeni aldığım sigarının içinden 1 tane içip (okul tuvaletinde) yakalatmak.

0|0
    0|0
  • Bir kız benden hoşlanıyormuş
    Kızı görmedim hiç tanımıyorum bile düşün
    Kızdan hoşlanan bir çocuk bu sebepten benimle kavga etmeye kalkıştı
    Tabi bundan 7 sene öncesi falan kanımız daha deli akıyor ettim ben de
    Çocuğu dövdüm diye beni müdür yardımcısına şikayet ettiler
    O da babamı çağırdı
    Sonuç babamdan dayak yedim
    Benim suçum neydi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Disipline gitmiştik ama Şu an gülüyorum okulu karıştırmıştılardı herkes birbirine girmişti :D

0|0
    0|0
  • bir hatamz oldu. bizi müdür odaya kitledi arkadaşımla sonra biz anahtarı alıp kapıyı açıp kaçıyoduk. kapıda duran nöbetçi bizi tutmaya çalıştı ona yumruk attı arkadaşım sonra koşarak gittik dış kapıdaki nöbetçiyide geçmemiz gerekiyordu onuda yumruk atar gibi korkuttuk gittik sonra uzaklaştırma aldık

0|0
    0|0
  • son sınıflardan yakın bı arkadasım en ust kattan kendını asagı atıp olmustu hatırlayınca gulmuyorum

0|0
    0|0
  • yok ki olmadı olağan üstü şeyler :) sadce kızın saçını yoldum diye tee savcılığa kadar uzanan bir hikayem var ama uzun yazamam uğraşamam :D

0|0
    0|0
  • Matematikten 02 almıştım kötüydü

0|0
    0|0
  • okulda sinir krizi geçirmiştim

0|0
    0|0
  • Hem üzüldügüm hem güldügüm bir olay.
    Bahçeye inerken arkadaşım merdivenlerden yuvarlandı, ben baya bir güldüm tabi fakat 2 dakika gecmedi bende yuvarlandım.
    O gunden berri gülme komşuna gelir başına atasözü felsefem haline geldi.

0|0
    0|0
  • Ben dislanmistim malesf :( sen ne geciriorsn merak ettm

0|0
    0|0
Yükleniyor...