Ankara üniversitesinde?

Ankara üniversitesinde tıp okuyacağım, İstanbul'da yaşıyorum. İstanbul'da yaşayan biri olarak ne kadar uyum sağlayabilirim soğul diyorlar?

0|0
10|7

En İyi Erkek Görüşü

• Alışırsın dert etme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ankara mi, 9 aydır burada yaşıyorum hiçbir güzel yanı yok gezmek eğlenmek alışveriş siteleri ile kısıtlı doğa manzara sıfır, tavsiye etmem

0|0
    0|0
  • Başkent te okul kazanmışsın daha ne yerleşmek zorunda değilsin sonuçta büyük şehir diğer iller olsa ne yapacaktın

0|0
    0|0
  • Zor.. Üşürsün buralarda

0|0
    0|0
  • Soğuk diyorlarmış lafa bak tek derdin bu mu?

0|0
    0|0
  • istanbulun parasına alışan ankarayı çerez gibi yutar biraz sıkıntı çekip alıştıracan

0|0
    0|0
  • İyidir Ankara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Soğuğu kuru soğuk kazak giyersen üşümezsin istanbuldaki gibi rüzgarlı bir sogugu yok ama sıcagıda aşırı sıcak

0|0
    0|0
  • İstanbullu Ankarada yapamaz gelme boşuna

0|0
    0|0
  • arkadaşım gitti her bakımdan ağlıyor ya arkadaşlıklar falan okey de İstanbul'da yaşıyorsan eğer ankarada kalmak çok kötü ve zor geliyormuş öyle diyor sosyal bir yer değilmiş şu an gano yüksek tutup istanbula gelme çabalarında ben yazma derim

0|0
    0|0
  • Gitme bence. Hem soğuk hem sıkıcı. Boktan bir şehir yapamazsın odalarda. İstanbulu gören yapamaz orda

0|0
    0|0
  • unıyı kazanmak ıcın ne kadar calıstın

0|0
    0|0
  • Ya hacı tıpı kazanmışsın soğuğu mu düşünüyorsun allasen ya

0|0
    0|0
  • Geçenlerde Ankaraya arkadaşımın yanına gittim. Allahım nasıl soğuk. Ellerim çatlıyordu resmen. Çok pis bir soğuğu var ama yaşanılası yer yaa seviyorum ben Ankara'yı.

0|0
    0|0
  • gazide ya da hacettepe oku çünkü orası biraz sorunlu siyasi anlamda gerçi tıp fakültesini bilmiyorum ama

0|0
    0|0
  • Soğuk ve İstanbul da yaşayan insan Ankara da yapamaz

0|0
    0|0
  • Soğuk tabi ama gidince alışıyosun oranın havasına da. Benim arkadaşım okuyo orda ilk gittiğinde sürekli soğuktan şikayet ediyodu. Şimdi öyle bir alıştı ki İstanbul'da kışın montsuz geziyo bizim soğuk dediğimiz hava ona sıcak geliyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...