Erkeklere neden bu kadar toplum olarak psikolojik baskı uyguluyoruz?

Yok erkek adam ağlamaz yok erkekler gülmez erkekler gece gündüz çalışıp evi geçindirmeli ve sayamadığım bunun gibi sorumluluklar (kadınların sorumlulukları yok demiyorum yanlış anlaşılmasın ) neden toplum olarak bu kadar psikolojik baskı uyguluyoruz?

0|1
0|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Gülerse yumuşak gülmezse odun...

Bunları diyenler bir de eşitlikten bahsederse tadından yenmez

0|0
    0|0
  • Erkekler küpe takmaz onu demeyi unutmuşssun bide erkekler ilişkide de öyle erkek ısmarlar erkek yedirir içerir erkek getirir götürür erkek teklif eder erkek başlatır erkek konuşur vs vs diye gidiyor işte gerçekten erkeklere bir yoğunluk yükleniyor

0|0
    0|0
    • Saymayı unuttuğum diğer sorumluluklar da bunlardı teşekkür ederim

• ağlarım da gülerim de. evi de hayat müşterektir eşiminde çalışmasını isterim. Bana göre bu hayatta kadınların işleri daha zor. baskı daha çok. erkekler de kendileri yapıyorlar

0|0
    0|0
  • Ataerkilden kalma. erkek güçlüdür imaji

0|0
    0|0
  • Erkekler robot olarak görülüyo sorumlulukları, görevleri çok ve bu yüzden erkekler yorulmadan uyumadan hiç bir duyguyu yaşamadan çalışmalı, çalışmalı, çalışmalı...

0|0
    0|0
  • Sonra birde kadinlar ile erkekler esit derler bence bizim toplulumuzda kadinlar esitlikden gem vurmamalilar

0|0
    0|0
  • daha sert olsunlar diye.

0|0
    0|0
  • Aazımıza sıçyolar :( :( :(

0|0
    0|0
  • hiç sallamıyorum ben şahsen :D

0|0
    0|0
    • En iyisini yapıyosun boşver :))

• güzel soru

0|0
    0|0
    • Sadece objektif baktım ve bu sorun gözüme battı sormak istedim teşekkür ederim

• bıktım yahu baskınızdan kadınmı oluyum bu yaştan sonra aaaa

0|0
    0|0
  • Umrum dışı.

0|0
    0|0
  • Gölgesi yeter denilir ya o hesap

0|0
    0|0
  • azda olsa birileri bizimde insan oldugumuzun farkinda bunada sukur xd

0|0
    0|0
    • Tabikide sizler olmassanız bizlerde olmazdık

• ne kadar düşünceli bir kız

0|0
    0|0
    • Yorumun için teşekkür ederim

• ben teşekkür ederim asıl sayende yeni bir şeyi keşfetmemi sağladın. alışınca insan farkına varmıyo durumun. baskı olması gereken haline gelince baskı olduğu anlaşılmıyo.

• Birde toplum her şeyi kıza yüklüyor diyorlae hay eline sağlık askere git evi geçindir karının ihityaçlarını gider hepsi erkkeğin işi

0|0
    0|0
  • Evet Erkekler ezilyor bu toplumda haklarımız ihlal ediliyor :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...