Hayır diyemiyorum?

Ya şimdi okuldayken interneti olmayan bikaç arkadaşım açarmısın diyorlar açıyorum ama hergün böyle bu asla hayır diyemiyorum ya da bir versene bişeye bakcaz birini arıcaz diyorlar veriyorum ama iş onlara gelince bana birkere bile vermezler telefonlarını hep bahaneleri oluyor vermemek için nasıl kurtulurum bu huydan

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Veremem isim var de benimde lise arkadaslarimizdan bir kac kisi kullaniyolardi sonradan bir cikistim bunlara gidin kendiniz yapin dedim birak hayir. demeyi bil bu hayatta gercekten seni kullanmalarina izin veme hayir de ya oldurckeler mi sanki birak takilmasinlar senle bosver

0|0
    0|0
    • Gerçekten çok seviyorum hepsini ama çıkışamıyorum işte hayır dersem üzülmelerinden de korkuyorum ama alışmam lazım onlar aynı şekilde davranmıyorlar baba

• Bana

Erkekler Ne Diyor 12

• Terslenmekten , kusmelerinden alınmalarından korkuyorsun ama onlar senin için hiçbirini düşünmüyorlar... Sesini bile çıkartma oyle dediklerinde işim var de yanlarında durma git başka sınıfdakilerle gez gelme yanlarına

0|0
    0|0
    • Ben gitmiyorum onlar geliyor yanlarıma gerçekten öyle ama kırılırlar diye çok korkuyorum

• Böyle devam edersen hep kullanılırsın saflık yapıyorsun... Yok de tavır al sinirlenmiyormusun demiyormusun benden isterken iyi ama ben senden istediğim zaman geçiştiriyorsun diye söyle ç..

• Haklısın öyle diycem teşekkür ediyorum 😂

• Bende ayniyim hicbiseye hayır diyemiyorum ve onlar senin hayır demiceni bildiği için böyle yapıyorlar

0|0
    0|0
  • Ben prensip olarak telefonumu acil seyler disinda baskasina vermiyorum

0|0
    0|0
    • Birisi istediğinde ne diyorsun hayır diyebiliyormusun lütfen falan deseler

• Kusura bakma diyorum. Inatciligi sevmem, hayir diyorsam zorlamaya gerek yok.

• Keşke bende öyle olabilsem

• İnternetim az de
    Alışmasınlar yapışıyorlar
    ya da şarjım az de

0|0
    0|0
    • İnternetim az diyince lütfen 2 dakika hemen çıkıcam diyorlar ya da ver telefonunu senden bakıyım diyorlar veya hemen birine bişey göstercem diyip alıyorlar şarjım az diyincede bakıyorlar eğer gerçekten azsa çok az işim var diyorlar

• En sevmediğim insan tipi
      Yaşasın yanlızlık

• 😂😂😂yaşasın

• Saf yerine koyuyorlar seni malzeme veriyorsun tabi orası ayrı ettin buldun dünyası söz konusu

0|0
    0|0
  • benım guzel bı sozum vardır

hayır demesını bılmeyen kısının evet dedıgı seyden de hayır gelmez dıe

ınsanları hayırlamayı ogrenmelısın

0|0
    0|0
  • kesin izmirlisindir

0|0
    0|0
    • Aynen 😂😂

• teşekkür ederim bende iyiyim sağolun
      böyle muhabbeti kendinizi belli etsenizde öyle devam etsek ama yanlış anlaşılmasın muhabbet kötü bir amaç yok ;)

• Olur

• olmaz de ozman hayır diyemiyosan

0|0
    0|0
  • Hayır de

0|0
    0|0
  • ozaman yok diceksin :D

0|0
    0|0
  • Hayır demeyi öğren

0|0
    0|0
  • :D Hayır diyerek :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hattını faturalıya tası ısterlersede faturam cok gelır de ben oyle yaptım kurtuldum

0|0
    0|0
    • Bende faturalıyım ama öyle diyim

• Ya senın hattın faturalı baban annen hıc mı sormuyo kızım bu faturanın halı ne dıye de kı paket yukselttım sızın yuzunuzden ınternetı actıgım ıcın fatura kol gıbı gırdı aılem benım odememı soyledı zar zor ıkna ettım daha acamam kusura bakmayın de

• Nfkkdkdkdkdkdjd😂😂😂😂😂😂😂 sakin ol ama çok güzel söyledin 😂😂😂 teşekkür ediyorum 😂

• safsin

0|0
    0|0
    • Değilim aslında ama kıyamıyorum

• netim bitti benimde yok de

0|0
    0|0
    • Öyle diyorum birini arıcaz falan diyorlar internetim az şarjım az diyorum ama her seferinde alıyorlar
      bir şekilde faturalı olduğumuda biliyorlar

• bence susmamalısın, açıkça söyle yk faturam çok fazla geliyo arıcaksanız parasını verin de :)

• 😂😂😂 dakkam olduğunuda biliyorlar ama neyse çok sağolasın kırılmalarından korkuyorum sadece

• Sanırım arkadaşların ısrarcı kişilikler olmalı, onlar nasıl sana karşı baskınlarsa sende biraz inat ol ama kırmadan sonuçta arkadaşların galiba sen hiç hayır diyemedigin için kırılacaklar gibi geliyor eğer öyle hissediyorsan mecburen yalan söyleyeceksin ama hayır demeyi bilmelisin çünkü ileride arkadaşların dan ziyade her yerde bunu sana karşı kullanırlar

0|0
    0|0
  • Kızım hayır dicen alt tarafı. Param yok de gününden önce yenileyemem de şarjım bitiyo de. Ya da direk yüzlerine vur yanı kimse yemez seni. Utansinlar az

0|0
    0|0
    • Hayır dersem kırılırlar gibi geliyo çok ama şarjım falan bitio ya da internetim az dersem 2 dakka lütfen diyorlar kıyamıyorum

• Yalan aticaksin madem kırılmalarını istemiyosun

• Teşekkür ederim 😂

• Onların uydurduğu bahaneleri sende kullan

0|0
    0|0
    • İşte ne desem lütfen 2 dk arıcam getircem diyorlar hiç internetleride olmuyo zaten bizim sınıftakilerin sadece bende oluyo

• İnternetim yok de

0|0
    0|0
  • Ne yalan söyliyim :D bende eskiden öyleydim :D Keriz yerine kullanıyolar ya :D

0|0
    0|0
    • Nasıl vazgeçtin huyundan 😂😂

• Teşekkür ederim

• Rica ederim :)

Yükleniyor...