"Kadına Şiddete Hayır!" konulu afişlerin şiddete uğraması hakkında ne düşünüyorsunuz?

http://alkislarlayasiyorum.com/m/content/47291/kadina-karsi-siddete-hayir-konulu-afislerin-sonu Şu an izledim de dikkatimi çekti. Düşüncelerinizi merak ettim.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle afişlere yapılan saldırının kadına şiddetle veya afişinlerin içeriğiyle bir ilgisi yok. Afişi hazırlayanlar kasten yolu kapatacak şekilde hazırlamışlar. İnsanların geçişini engelliyor. İnsanların buna tepki göstereceği belli. Zaten hiç de şiddete karşı bir afiş gibi durmuyor. Bir çeşit reklam tabelası gibi görünüyor. Herkes de öyle algılamıştır.
    Bu görüntülerden çıkaracağımız diğer sonuç ise, bu yöntemin kadına karşı şiddetle mücadelede etkili olmadığıdır. Bunun için daha iyi yöntemler bulmakta fayda var.
    Anlayacağın görüntüleri hazırlayanların yaptıkları başından sonuna kadar aptalca ve amaca hizmet etmiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• Amaçları satmak felan mı acaba. Ruh hastası mı bunlar ya :D

0|0
    0|0
  • Saçma, saç kestirince herşey çözülecekse bende kazıtayım.
    Başka çözümler bulmak lazım.

0|0
    0|0
  • O afişlerin orada pusuda bekleyeceksin, beni öldürmeyin diye yalvartana kadar döveceksin o adamları

0|0
    0|0
  • Milletin yolunu kapatirsa millette ona gore tepki verir

0|0
    0|0
  • ben direkt yırttım mesela kollektif grupların yaptığı astığı afişleri diyorsan

0|0
    0|0
Yükleniyor...