Karım yemek yapamıyor bunu ona soyleyemiyorum?

Aslında biliyorum çabalıyor ama iyi olmuyor işte kendimi zorlayıp yiyorum kırılmasın diye guzel olmuş diyorum :(:(

Güncellemeler:
Dışardan yiye yiye usandık. Kendisi yapmaya karar verdi kotu de olsa yiyorum çünkü karımı seviyom ::(

0|0
15|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• kıyamam ya beraber yapın eşine yardım et sende ki oda farkındadır zaten bu durumun merak etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Yazık ya Kıyamam bence konuş yemek kursuna felan gitsin bir ömür böyle geçmez sende ki de mide yani

0|1
    0|0
  • Yemek kursuna gitsin

0|0
    0|0
  • ayy kıyamam yaa sen yemek yapmayı ögren barı

1|0
    0|0
  • sen yap.

1|0
    0|0
  • e sen yap ne işe yarıyorsn ki bugun ben yapiim de de hep sen yap

2|0
    0|0
    • Yapılan yemeğin malzemelerini, kadın e-5'e çıkarak mı alıyor? Adam para kazanmasa nasıl yapılacak o yemek hadsiz? Ne işe yarıyorsun ki diyor bir de utanmadan, pislik.

• @Net102gr pislik ananndır bu bir. ikincisi bu devirde kadınlar da çalışıyor. 3. çalışan erkek yemek yapamaz diye bişey yok nasıl ki çalışan kadın yemek yapıp ev işlerine yetişiyorsa erkek de yapabilir kadın çalışmıyor olsa bile.

• anlamazlar güzelim hala olayı idrak edemeyenler var boşuna anlatmaya calışma :D

• Beraber yapmayı deneyin ya da güzel olmuş yerine kusurları söyleyebilirsin böyle olsa sanki daha mı güzel olurdu tuzunu biraz fazla koymuşsun sanki vs. ılımlı yumuşak cümlelerle ve mutlaka güzel hitaplar ekleyerek söylemek onu kırmayacaktır.

0|0
    0|0
  • Ona bir yemek kitabı hediye et. Verirken de onu kırmadan yaptığın yemekler çok güzel ama biraz da değişiklik olsun burdan yap tarzında bişeyler söyle. Bence durumu anlayacaktır.

0|0
    0|0
  • Nazik bir konuşmayla anlatırsan anlayışla karşılayacağını sıkıntı olmayacağını düşünüyorum. ya da sen biliyorsan yapmayı bir süre beraber yapın yemekleri zamanla oda kavrayabilir. Yemek yapmaktan daha kolayı yokki

0|0
    0|0
  • Soyle ya nolcak öğrensin başkasına da yapar kötü derler falan kırılır sonra

0|0
    0|0
  • Ya sen yap ya dışardan söyleyin öğrenmek zaman alır beklemen lazım.

yemeksepeti. com😂

1|0
    0|0
  • sen yemek yap o zaman

1|0
    0|0
  • Sen de yardımcı ol yemek yaparken arada

0|0
    0|0
  • Zamanla öğrenir

0|0
    0|0
  • zor gerçekten eğer sen biliyorsan birlikte yapalım de veya atıyorum tuzu fazla olmuş gibi küçük şeyler söyle böylece kendini düzeltir sen her seferinde güzel dersen anlamaz ama abartmadan söylemen gerek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Eşiniz ile birlikte yemek kursuna gidin.. hem birlikte zaman geçirir hem de amacınıza ulaşırsınız 😊

1|0
    0|0
  • Söylemelisin yani internet var açıp öğrensin kırıcı olmadan söyle ama "Hayatım acaba internetten falan biraz baksan mı tariflere aynı yemeklerden bıktım" dersen anlar herhalde.

0|0
    0|0
  • Vah yavrum ya, en korktuğum şeyi yaşıyorsun. :( Yemek çok önemli be, gerekirse iyi sevişemesin ama iyi yemek yapabilsin yani o derece. Yemek kötüyse, boşanma sebebi bu ben sana söyleyeyim.

0|0
    0|0
  • Söylemezsen olmaz ama. en azından yağı şöyle olsa suyu böyle olsa diye yorum yap bari. gerçi bilmiyorsa iğrenç olur yemekler ama konuş bence

0|0
    0|0
  • Erkegin kalbine gidrn yol. midesinden geceerr

0|0
    0|0
  • Yardim et o zaman

0|0
    0|0
  • Soyleme yoksa kalbi kirilir bunun icin sen yapiver eger biliyorsa

0|0
    0|0
  • işte bu gerçek dramdır

0|0
    0|0
  • bence söyle böyle gitmez ac acına

0|0
    0|0
  • ben olsam bu ne lan derdim :D

0|0
    0|0
  • Ben sana hiç yemek yaptırıp yorarmıyım de dışardan ye milletde para kazanmış olur bu vesileyle :)

0|0
    0|0
  • O kisi Karin olmadan once halledecektin bu durumu aptal misiniz kardesim yazik olmus

0|0
    0|0
  • Ölcen ya zehirlencen, hala karımı seviyom diyon.

0|0
    0|0
  • mutfak eşyalarını değiştir oda olmadı evi değiştir baktın oda olmadı karıyı değiştir.

0|0
    0|0
  • En azından bir karın var :(

1|0
    0|0
  • onemli degil

1|0
    0|0
Yükleniyor...