Depresyondayim?

Depresyon modundayim yalnizim sıkıldım boyle aglayasim var ama ev arkadaslarim var napabilirim bir sıkıntılıyımm oneri verin

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ağlamak seni rahatlatır, duşun altında aglayabilirsin. Sora gel senin için neler yapabiliriz bir bakalim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Sakin ol ve bir bardak çay koy gel buna yorum yap 😉

0|0
    0|0
  • Koyver gitsin, gözyaşlarını...
    Rahatlarsin emin ol.

0|0
    0|0
    • Yalnizlik istiyorum yanimda olucak ve herseyimi anlatabilicegim biriyle

• Öyle birisi olsa da, bu sefer istemem defol dersin :)

• Film izle.

0|0
    0|0
  • En azından ev arkadaşın var ben tek yaşıyorum yalnızken çok daha zor emin ol

0|0
    0|0
    • Her turlu yalnizim sanki birine sarilsam biri saclarimi okşasa hüngür hüngür agliycam. ve gecicek

• Ben de ona bir kez sarılsam herşey geçecek gibi hissediyorum. Böyle zamanlar oluyor ama çözümü inan yok sadece kendini kandırırsın , sadece zaman..

• Deprosyondayım unutuldumm aldatıldımm sevgilimdenn ayrıldımmm cok yalnızııııımmm

0|0
    0|0
  • Dusa gir ac suyu istedigin kadar agla rahatla cik gel uyu

0|0
    0|0
  • aynı ben !!

0|0
    0|0
  • Ev arkadaslarinla sohbet et iste kafan dagilir biraz ben napayim tek basima yasiyorum 😕

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Wcde ağla.

0|0
    0|0
  • Bence Kur an oku ve dua et depresyondan kurtulmak için bu en etkili iyi hissetme yöntemidir

0|0
    0|0
  • o zaman göksel ve depresyondayım :DD eğlenceli şeyler yapmaya çalış baktın olmuyo deli gibi ağla o da olmazsa tak kulaklığı son ses dinle müzik uyuya kalırsın geçer gider

0|0
    0|0
  • Ilacim k olsa basima surerimmisali

0|0
    0|0
  • Gir banyoya orda agla

0|0
    0|0
  • antidepresan kullan kardişim 🙄

0|0
    0|0
    • Su an napabilirim

• cok iyi hissetmiyorsan sakinleştirici al uyu derim sabaha daha iyi hissedersin bu tarz durumlar akşamları daha yoğun oluyor güneş ışığının yokluğundan, serotonin hormunu azalıyor çünkü..

Yükleniyor...